ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران

ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران:

بنده از صمیم قلبم متاسفم که مردم ما انقدر ساده دل و زود باور هستند و حدود ۲۰۰ هزار نفر از مردم صفحه این منافق رو لایک کردن و هیچی اطلاعی ازش نمیدونن خدا به دادمون برسه

شبکه من و تو۱ در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان مجاهدین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است. البته در ابتدای راه این سازمان با دنبال کردن مبانی اسلامی خودرا به عنوان یک تشکیلات دین محور معرفی کرد و از این طریق با جذب جوانان متدین مبارزات خود را با رژیم شاهنشاهی آغاز کرد. پس از پیروزی انقلاب و براندازی رژیم شاه سران جمهوری اسلامی با بی اخلاقی ها و خودسری های این سازمان برخورد کرد و درنتیجه این سازمان به یکی از دشمنان اصلی جمهوری اسلام ایران تبدیل شد. در زمان شروع جنگ ایران و عراق نیز این سازمان از هیچ گونه دشمنی با مردم ایران دریغ نکرد تا جایی که ۱۲۰۰۰ نفر از مردم عادی را به قتل رساندند تا رژیم ایران را قانع کنند تا با آنان تعامل نمایند.

از آنجا که سالهاست از سرنوشت رهبر اصلی این گروه خبری در دست نیست، مریم رجوی رهبری سازمان را در دست دارد و جنایت های خود را با هماهنگی سازمان های جاسوسی اسرائیلی و غربی پی گیری می کند. اما جدای از بخش تروریستی، این سازمان دست به انجام فعالیت های در زمینه فرهنگی و اجتماعی زده است تا به خیال خود در صورتی که حکومت فعلی ایران تغییر کرد خود را درون حلقه نظام حاکمیتی نماید و آرزوی خود یعنی بدست گرفتن قدرت را محقق نماید. از جمله این اقدامات فرهنگی ایجاد شبکه ماهواره ای مجاهدین، حضور در رسانه های اجتماعی اینترنتی مانند فیس بوک، بالاترین و پالتاک، ایجاد سایت های خبری، و ایجاد دفاتر و نهاد های به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشری در کشورهای اطراف ایران به منظور ارتباط گیری با ایرانیان مهاجر و خارج نشین است که تا به حال نتوانسته است لکه ننگ ابدی خیانت را از دامن این سازمان تروریستی حتی کمرنگ کند!

جدیدترین توطئه این سازمان مخوف برای سفید کردن خود را می توانید در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش مشاهده کنید. متذکر می شوم به هیچ عنوان این چهره در صدد نام بردن از این سازمان نیست و فقط در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر (مریم رجوی) دارد. بانگاهی کوتاه به ظاهر ارمیا و شباهت او به مریم رجوی می توانیم به این موضوع پی ببریم. تاکید می کنم هدف فقط و فقط کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان است.یک بانوی مسلمان محجبه و شوهر دار مثل اکثر بانوان ایرانی و خانه دار اما حالا این الگو به میلیون ها زن خانه دار و پاکدامن ایرانی میگوید میتوانید با همین حجاب و عفاف خوانندگی و رقاصی هم بکنید و همین الگو در برنامه های سیمای آزادی تلویزیون منافقین بارها پخش میشود و شما شاهد خوانندگی زنان با حجاب هستید و این یک نوع توهین و مسخره کردن حجاب و عفاف هست و همان اسلام امریکایی ماسونی هست

بانویی جوان با پوستی سفید و چشمانی روشن باصدایی خوش، که طرفدار دین اسلام است ولی به افراد اجازه می دهد هربرداشتی که می خواهند از دین اسلام داشته باشند. برای همین منظور بانویی محجبه و با سابقه ای مذهبی و دارای خانواده ای اصیل از شهر خمین (با پسوند خمینی و یاد آور شخصی که انقلاب ایران را پایه گذاری نمود) انتخاب شد. مشخصات کامل این شخص توسط یکی از عزیزانی که در حال حاضر از این توطئه آگاه است جمع آوری شده است که در اختیار شما قرار می گیرد که شرح ذیل است:

نام: اورینب

نام خانوادگی: مشایخی

متولد: اردیبهشت ۱۳۶۰

نام پدر: ح.مشایخی

نام مادر: ف.شهبازی

خواهر ایشون: ع.مشایخی

متولد: ۱۳۶۵

همسر اول: سید ع.ش (ساکن اصفهان)

نام فرزند از همسر اول در ایران: علی

طلاق در سال :۸۵

مهاجرت به ترکیه در سال ۸۶

ازدواج دوم: در سال ۸۷

نام همسر دوم: میشائیل هانس

نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان: ارلاوپانا – الیزابت

مادر و پدر ایشان از هم جدا شدند و پدر ایشون هم مجددا ازدواج کردند که مادر ارمیا همسر اول ایشون هستش.

مادر ساکن: ایران-تهران-منطقه نیروی هوائی

محله فعلی خیابان سازمان برنامه

پدر ساکن: ایران-تهران-شهرک غرب

همسر ارمیا با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط ۳ خانواده طرفدارن مجاهدین حمایت مالی می شود پس از معرفی وی به شبکه من و تو۱ مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود. وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی موسیقی گوگوش شد. لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است. شخصی که حتی یک ایمیل و پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این درحالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی حضور فعالی در اینترنت هستند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

244 پاسخ به “ارمیا یا اورینب مشایخی عضو سازمان منافقین خلق ایران”

 1. Omid می‌گه:

  سلام.منبع این حرف هارو میخواستم بدونم.چون این سخنان در عین مهم بودن نیاز به مدارک محکم دارد . . .

  • Admin Admin می‌گه:

   salam duste aziz … midunam ke bedune manba ghabulesh moshkele ama az dadane manabae in matlab mazurim ama darkhast mikonam ke be ma etemad konid

   • غریبه می‌گه:

    حالا بر فرض محال فرض کنیم حقیقت داره،چه فرقی به حال ماجوانها میکنه؟نه مجاهدین واسه ما نون شب و کار فراهم میکنه نه ج.ا.ا. بیایید به فکر آینده خودمون و بچه های آینده مان باشیم.
    ارمیا هرچی که هست یا نیست به نظر من صداش معرکه بود!
    کاش این بحثهای الکی زود تموم بشه!

    • ناصر می‌گه:

     سلام آقای غریبه
     به عقیده بنده شاید از نظر شما بحث کردن در اطراف این موضوع احمقانه به نظر برسه ولی این طور که از سخنان شما بر میاد شما عصبیت (تعصب) خاصی نسبت به اسلام ندارید . ولی حتی شما هم اگر دارای فرزند باشید هیچوقت دوست ندارید که آن را از کوچه و خیابان جمع کنید بلکه دوست دارید حتی اگر پایبند به اسلام و یا هیچ آیین الهی نیست انسان سالمی باشد ، حرکت های به اصطلاح سالم دشمنان ایران شاید در نگاه اول زیاد به چشم نیاید ولی باید بدانید یک فرد مخالف یک جریان با پرچم رسمی و با تابلو وارد نمی شه چون اگر این طور عمل کند با مخالفت سریع و قاطع مردم روبه رو می شود اگر از منظر اسلامی هم بحث نکنیم این کار شبکه من و تو نگاه مرد را نسبت به زن که جلوه جمال خداوند است عوض می کند ، شما در کجای تاریخ ایران باستان دیدید که زنان آواز بخوانند و بازیچه دست مردان باشند ، همین خانم با جذب چند زن محجبه سال بعد با حجابی باز تر در جایی دیگر وارد می شود و این روند ادامه می یابد تا زمانی که الگو زنان مسلمانی شود که فریب این ظاهر را خوردند و این چنین بنیان بسیاری از همان سنت های به جا مانده از ایران باستان هم از بین می رود.
     توصیه می کنم تا چند روز دیگه به وبلاگم یه سر بزنی یه مقاله کامل در این مورد میذارم.

     • کامبیز می‌گه:

      تا زمانی که دست از تعصب برندارید …. تا عمر دارید متوجه نخواهید شد چی درسته و چی غلط … چون تعصب چشم دل رو کاملا” می بنده و اجازه نمیده که دیگران و ارزشهای اونها رو ببینی !

     • سینا می‌گه:

      شما در کجای قرآن که کتابی معتبر تر از دیگر کتب اسلامی است دیده اید که آواز یا نوای زن حرام باشد ؟! زن را خداوند خلق کرده و زیباییش را هم خود او بهش داده. اگر در صدایش (هم) تحریکی بوده باشد همانگونه که به پوشیدن ظاهرش تاکید داشته به پوشیدن صدایش هم تاکید داشت. این که بگید قرآن یک چیز کلی گفته باید از جای جایش سخنان محو و نامعلوم رو کشید بیرون همش حجویات ذهنی فردی است. چرا که بنابه فرموده خداوند در قرآن کریم آیه های قرآن مبین هستند و بر همگان روشن است.
      در آخر کوروش بزرگ در روایات نشر شده و در پاسخ به فردی بیگانه که درمورد حجاب زنان آن زمان پرسش داشتن گفته اند:
      حجاب زنان ما چشمهان مردان ماست…

     • Admin Admin می‌گه:

      میشه بگید در کجای قران ذکر شده نمز صبح ۲رکعت است

    • زری می‌گه:

     من از همه مجاهدین خلق متنفرم(باعث شدن خیلی از عزیزامونو ازدست بدیم)
     این بحثا الکی نیس
     اگه الکی بود الان ایران دست همین اشغالا افتاده بود
     چه به خواد خوب زوزه بکشه چه بد
     زن نباید اواز بخونه
     حالا چه با حجاب چه بی حجاب
     قوانین مقدساسلامو عوضمیکنه با تفسیراش
     لعنت خدا بر شیطان و پیروان او

     • ali می‌گه:

      لابد الان ایران دست عتیقه ها افتاده است.

     • سینا می‌گه:

      اسلام آمریکایی در ایران بیشتر محسوسه تا خارج از کشور. همین لخت شدن ها برای مراسم عزای اما حسین یا عمر کشون یا قمه زنی و … گرفته تا بی مسئولیتی مسئولان ما در بخشهای مختلف مملکت. ما اول باید خودمونو اصلاح کنیم.اینکه شما میگید زن نباید آواز بخونه در معروف ترین و معتبر ترین کتاب اسلامی یعنی قرآن اشاره ای بهش نشده.ایران الانشم دست یه مشت گُرگه منتهی چون نقاب اسلامی دارن دستشون یه مقدار بستس وگرنه تا اونجایی که میتونستن اهدافشونو پیش بردند.

    • مهسان می‌گه:

     سلام
     آرایش کامل و آوازه خوانی چه نسبتی با حجاب داره؟ فقط موهاشو پوشونده تازه گوششم بیرونه. همسرش هم مسیحیه. واقعا عجیب نیست؟ چه حجابیه؟ دیگه چه اسلامی؟ اصلا ازدواج زن مسلمان با مرد مسیحی مگه درسته؟ اون وقت اینهمه مرد توی کف صدا و چهره زیبای خانوم هستن. میمونم آرایش کنی می شه طاووس.

     • نسیم می‌گه:

      کاملا درست میگین…بیشترین شکی ک میشه ب ارمیا کرد همین شوهر مسیحی اش هست.اسلام ینی چی پس؟فقققظ مواشو پوشونده و ب مردا دست نمیزنه…اینهمه عشوه میومدن با مجیدشون

    • zahra می‌گه:

     الکی؟
     کجاش الکی بود؟

   • محمد می‌گه:

    والا راست میگی علیرضا

 2. Pouya می‌گه:

  شما این اطلاعات رو از کجا میدونی؟ منبع معتبری داری؟

 3. مجید می‌گه:

  سلام برادر ۱- عکس گذرنامه باید مهر داشته باشه ۲-سازمان مجاهدین خلق از سویه اتحادیه اروپا به عنوان سازمان تروریستی شناخته میشه و به اعضای این سازمان حق اقامت و یا ویزا داده نمیشه ۳ – این چطور عضو سازمان مجاهدین خلقه که تا حالا عراق نرفته در صورتی که به افرادی عضو این سازمان میگن که دوره ای را با این گروه بوده باشند و آموزش دیده باشند ۴- ایشون فوق لیسانس فلسفه را از دانشگاه تهران گرفته و پدر ایشون استاد دانشگاست و من ایشون را میشناختم ۶-شما به غیر از یک عکس بد کیفیت که شاید فتوشاپ باشه هیچ مدرکه دیگه ای رو نکردید ۶- یکم از مولاتون علی مردانگی رو یاد بگیرین .

  • Admin Admin می‌گه:

   duste aziz behetun tosie mikonam ke kami bishtar tahghigh konid chon ma be shoma faghat ye sar nakh dadim hala shoma agar donbale haghighat hastid tahghigh konid be hamin harf khahid resid enshallah

   • مهدی می‌گه:

    سلام
    حالا صحت یا عدم صحت این خبر دیگه مهم نیست
    چون بزرگترین ایرادی که ماها داریم اینکه صبر میکنیم وقتی دشمنان اسلام و خدا وقتی که به یک پیروزی رسیدن اونوقته که میگیم این شخص زد دینه باید باهاش مقابله کرد
    اما دیگه دیره
    الآن ارمیا توی ایران به عنوان یک ایرانی مسلمان پذیرفته شده
    توی همه ی ماشینا موزیکش هست
    توی همه موبایلها عکسو موزیکش هست
    باید زودتر معرفی میشد، تا قبل از اینکه باور یک سری آدم نه یک سری شخصیت های ها بشه
    الآن اگه بخواین راجع به این شخص اطلاعاتی حتی درست بدین که یک فرد ضد دینه باید متوجه باشین که دارین راجع به باور یک سری شخصیت حرف میزنین که چون دوسش دارن (حتی به اشتباه) نمیخوان اینارو بشنون
    باز خوبه که یک سری از دوستان مدرک میخوان یعنی اگه مدرک موصق بدین شاید باور کنن ولی مطمئن باشین از سوی خیلی های دیگه حتما مورد معاخذه و حتی توهین قرار میگیرین
    گرچه کلیت این ماجرا حق باشماست که میگین به عنوان یک مسلمان اینکارش اشبتاه بود ولی هر حرفی جایی و زمانی داره
    یادتون باشه پیشگیری بهتر از درمان
    با این حال صمیمانه دعا میکنم که توی مسیر حق موفق باشین و پایدار

  • مهيار می‌گه:

   ایول مجید

   • dariush می‌گه:

    آدم متعصب اینجوریه
    متأسفم همیشه دیر میخواید دست از حمایت هایه الکی ور داید
    دعوا به خاطر یه کسی که مستقیمأ به باور ها توهین میکنه و خودشو مخفی نگه داشته

  • سحر می‌گه:

   تو که ازشون طرفداری میکنی به نظر من وطن فروشی

   اسم مولا رو کثیف کن با بی لیاقتی این عوضیا

   • عاطفه می‌گه:

    من کاری به این خانم ندارم که کیه و چی کارست اما اگر ادم یه کم زیرک باشه میفهمه دلیل اینکه یه زن با حجاب اسلامی میاد و میخونه چیه؟؟؟ به نظر من که اینا فقط میخوان گناه رو عادی نشون بدن و بگن حجاب داشته باشی دیسکو هم بری حلاله..

  • سحر می‌گه:

   اخه آدم عاقل

   کدوم خری با حجاب آهنگ میخونه

   این توهین به حکم حجابه وقتی مو نباید معلوم باشه صدا نباید شنیده بشه

   یعنی به حکم خدا هم شک دارید ؟

   خانوم آنسه ( عربه فامیلیش رو هم نمیدونم )

   دکترای ریاضیات داره و منافقه
   ااا اگه اینجوریه منم گوگوش رو میشناختم مسخره
   این فتوشاپ نیست عکس واقعیش و کسی نیومده از روی گذرنامه عکس بگیره از روی عکس عکس گرفتن

   شما برو به نظرم وطن فروشی گوگوش کاملا ضد ایرانی شده

   • نسترن می‌گه:

    نیازی نیس که اینقد بد جواب بدید.
    بنظرم اقا مجید درس میگه من کاری به خوندن و نخوندن یه زن مسلمون اونم با حجاب ندارم
    حرفم اینه چرا تایه کسی مطرح میشه همه جمع میشن یجوری بگن طرف بده میزنن توسرش منافقه ضدنظامه.
    بابا یکم با استلال حرف بزنید
    کسایی که دم از دین و خدا میزنید اینا همش حق الناسه

   • سینا می‌گه:

    حکم خدا ؟؟ کجا ؟؟ اگه در قرآن ، کجای قرآن میشه آدرس بدی؟

  • سارا می‌گه:

   موافقم

  • یاسی می‌گه:

   به نظر من هم شما راست میگی نه اینا!!!

 4. آرش می‌گه:

  آخه بدون گذاشتن مدرک فک میکنی کسی این اطلاعاتو باور کنه
  خودت بودی باور میکردی؟

  • Admin Admin می‌گه:

   entekhab ba shomast ma faghat ye sar nakh be shoma midim hamishe in shomaid ke bayad tahghigh konid agar dorost bud ghabul konid agar na rad konid

   • مهران می‌گه:

    آخه ادمین جان خیلی ها سر نخ تو زندگی بهت میدن اما وقتی دنبالش میری به جاهایی میرسی که راحتت نمیزارن چه تو این حکومت چه جاهای دیگه /اگه جای اینکه در مورد کسی که فقط سرنخ کوچیکی ازش داریم این همه حرف میزنیم به مشکلات وحشتناک داخلی می رسیدیم الان این وضعمون نبود/ خیلی گرگ ها هستن تو لباس میش تو این حکومت اما کسی جرآت نداره در موردشون حرف بزنه ما فقط بلدیم به در مورد کسانی که تو این مملکت نیستن حرف بزنیم

 5. MohammadReza می‌گه:

  che dalili dare Biyad too Academy ?!?!

 6. EBI می‌گه:

  چرا ما باید به شما اعتماد کنیم که هر چی میگوید درست است ما ملت ایران ۳۰اندی سال پیش اعتماد کردیم این سرمان آمد با علم به اینکه ما چهره آنها را دیدم این شد وای به شما که چهره ای ندارید

 7. امیرحسین می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  شوما عرض می کنید تحقیق بفرمایید
  صحبت شما منطفی است ولی خوب ما که به منابع اطلاعاتی شومادسترسی نداریم
  وفتی شما صحبتی می کنید بدونه مدرک و اینگونه صحبت می کنید ایا واقعا ما باید به شما اعتماد کنیم؟

  • Admin Admin می‌گه:

   duste aziz … mamulan, aksaran ma manabe ro zekr mikonim ama gahi oghat kasi ke manabei ra ke be mide takid mikone ke esme va manba nabayd fash beshe serfan be ma etelaat ro midan ke baraye ma sabet beshe ke in bahs haghighat dare va ma ham nemitunim bedune ejazeye tarafe moghabel esmeshun va manbashuno zekr konim ama goftam ba kami tahghigh be hamin natije khahid rasid

   • امیرحسین می‌گه:

    ببخشید واسه اعلام منبع حتما نیازی نیست اسم ایشون را بگید
    میتونید گروهی که ایشون در ان فعالبت می کنه رو ذکر کنید
    در ضمن این اطلاعاتی که شما دارید همه کسی نمیتونه به دست بیاره تحقیق چطوری ما انجام بدهیم
    بلاخره شما هم حق بدهید که همه ی صحبت های سایت شوما نمیتونه قابل قبول باشه
    با وجود اینکه روند این شرکت کننده بو دار به نظر می رسه ولی این دلیل نمیشه که حرفهای شوما را به راحتی قبول کنیم…

    • orbital می‌گه:

     سلام امیرحسین جان من ی کامنت گذاشتم پایین صفحه اسم یه بلاگ تو وورد پرسو گفتم رمیامجاهد اینه اسمش شما میتونی اطلاعات بیشترتو اونجا بدست بیاری و اگه نا کافی بود از ادمین بلاگ بپرسی اطلاعات تمامن جامع هستش

     • تی تی می‌گه:

      لطفا اسم وبلاگ ورد رس رو مجدد بذارید. اگر این خانوم واقعا با این گروه باشه، باید بدونه که مطمئناً اگر مردم ایرام این موضوع رو می دونستن هیچوقت رای نمی دادن و شاید به اون شبکه هم اعتراض می کردن. هیچ ایرانی دل خوشی از منافقین نداره. و برای ایرانیا منفور هستن…

 8. sanam می‌گه:

  واقعامسخرست!اگرمنبع رو ذکر نکنی هیچ کس این چرت و پرتارو باورنمیکنه.
  هیچ کس بدون مدرک چیزی رو باور نمیکنه

 9. Admin Admin می‌گه:

  با عرض سلام و تبریک به مناسبت سال جدید. امیدواریم امسال سالی خوب و بدون هرگونه دروغی رو در پیش داشته باشید. از همه عزیزن و دوستانی هم که مارو همراهی کردند نهایت تشکر و سپاس رو داریم. در این میان هم بودند افرادی که به ما توهین کردند که خب اشکالی براونها وارد نیست. اگر افراد فهیم و آگاهی بودند که هرگز تن به این بازی ها درنمی دادند و فریب بازی های این افراد دروغ گو رو هم نمی خوردند. عده ای از دوستان هم به ما گلایه کردند که چرا شمایی که به این اطلاعات دسترسی دارید اون ها رو مستند نمی کنید؟ که باید در جواب این عزیزان گفت که برای جمع آوری این اطلاعات زحمت های زیادی کشیده شده، اون هم توسط افرادی که خود از قربانیان این سازمان بودند پس توقع نداشته باشید اونها رو به راحتی در اختیار داشته باشید. چرا که در این میان افرادی هستند که قوه تشخیص خودشون رو از دست دادند و تبدیل به بازیچه های دست این شبکه های ماهواره ای شده اند. پس هزینه کردن برای این افراد هیچ ارزشی نداره و چه بهتر که در همان جهل مرکب خودشون خوش باشند. برای افرادی هم که جویای حقیقت هستند اونقدری از اطلاعات رو قرار دادیم که علامت سوال براشون ایجاد بشه و در مورد این فریب کمی آگاهانه تر تصمیم بگیرند. به هرحال تصمیم با شماست. هدف ما هم افشای طرح مشترک مجاهدین و شبکه من وتو بود که انجام شد. بقیه ماجرا رو هم واگذار می کنیم به ذهن هوشیار شما.

 10. یه نفر می‌گه:

  کامنت من توهین توش بود که حذفش کردی؟!!!!

 11. امير می‌گه:

  من خودم در حال تحقیق هستم و همه ی متن رو خوندم…
  ولی یک سوال پیش میاد…
  ١-ایشون تا بحال به عراق سفر کردند؟!
  ٢-چرا اسم را عوض نمودند؟!
  ٣- سازمان مجاهدین(منافقین) تا جایی که من میدونم اجازه ی همچین کاری رو نمیده ،،، میده به نظر شما؟!؟!

  • Admin Admin می‌گه:

   duste aziz poshte pardeye hameye inha yek seri ghazayaye digei migzare shoma ham vaghti tahghigh mikonid bayad donbale masaele poshte parde bashid na masaele zaheri

   • yek afghan می‌گه:

    salam osolan har shakhsai ke dar resanehaye vabaste be sehionist zaher mishe tahte har onvani dige niyazi be shahedo madrako mostanadat nist dar hehyratam az kasani ke hey midan madrake mostanad ro konid che madraki mostanad tar az hozoor dar shabakehaye vabaste be hasionist va bahayiat? magar shumaha nemidunid ke shabakeye manoto va bbc farsi zire nazare service etelatie englis mi6 edare mishand va kamelan vabaste be sahionistha hastand?

 12. ermia :D می‌گه:

  مرسی از سرنخی که دادید
  پس حالا که انتخاب با ماست من انتخاب میکنم که شما داری مزخرف میگی
  با تشکر

 13. مهدی می‌گه:

  سه تا سوال
  ۱- خانم ارمیا عربی بلد بود و یه ترانه عربی اجرا کرد و در جواب سالومه گفت که زبان عربی رو تا حد زیادی بلده.
  ۲- چرا همسر خانم ارمیا حتی برای اجرای فینال هم سر صحنه حاضر نشد، در حالی که به گفته خود ارمیا در آلمان مستقر بود و زمان زیادی لازم نبود تا خودش را به همسرش برساند. مگر اینکه چهره او نبایستی دیده می شد…
  ۳- خانم ارمیا در مصاحبه پایانی خود گفت از هم استانی های خودم هم تشکر می کنم ولی نگفت کدام استان. مگر می شود آدم در هیچ جای آکادمی و مجموعه برنامه ها اسمی از هم استانی ها یا همشهری های خود نبرد و در پایان هم بگوید بااینکه تابه حال اسمی از آنها نبرده ام، باز هم نمیبرم و فقط تشکر می کنم.

  • siavash می‌گه:

   اقا مهدی ۱-ارمیا گفت در حد صحبت کردن و حدودی عربی بلده
   ۲-شوهرش شاید کار داشته شاید دوست نداشته به منو شما چه! بعد هم یه بار در پشت صحنه اکادمی که سالمومه اجرا میکنه شوهر ارمیا رو نشون دادن
   ۳-ارمیا گفته بود اهل خمین هست
   وقتی برنامه رو کامل ندیدید لطفا نظر ندید

  • الهه می‌گه:

   برای اطلاع شما باید بگم ک کسی ک فوق لیسانس فلسفه داره باید زبان عربی رو بلد باشه.عربی یکی از دروسی هست ک در کنکور فوق لیسانس مورد هست.پس تبیعیه ک عربی رو در حد کتابی{ب قول خودش} بلد باشه.تا حالا فک کردین اگه این حرفا تهمت باشه خدا چطور مجازاتتون میکنه…خدا از ابروی بنده اش نمیگذره….

 14. sourena می‌گه:

  این حرفها فقط و فقط از یه ذهن بیمار بر میاد…
  ۳چراغ سبز ….دینگ دینگ…
  شما موفق شدید

 15. Ho3in می‌گه:

  دوست عزیز شایعه پراکنی و خراب کردن یه نفر کار خیلی بدیه پس لطفا یا منبع مطلبت البته موثق رو بگو یا این مطلب رو حذف کن تا بیشتر از این گناه نکنی . ممنون

 16. حیدر دارم می‌گه:

  چرا ایرانی ها حسودن و دنبال چرت و پرت و حاشیه هستند.همینه که عقب مونده و بدبختیم و حرفمون خریدار نداره.بابا یخورده ذات داشته باشین خوب نیست واسه خود شیرینی اطلاعات علکی بدیم بیرون.حالا راگر شما میگین جزو گروهک فلان و فلانه.. چه مزیتی داره که اومده تو آکادمی؟ اومده آکادمی رو خراب کنه؟

 17. اشنا می‌گه:

  من کاملا با صحبت های امیرحسین موافقم.
  شرکت وبرنده شدن ارمیا مشکوک بود ولی چطور به صحبت شما اطمینان کنیم
  بخدا خسته شدم از این همه شبهه …………………………..
  درهر زمینه ای یه شبهه وارد شده وبه هیچ چیز نمیشه اعتمادکرد.

  • Admin Admin می‌گه:

   duste khubam man barha va barha goftam age donbale haghighat hastid bayad kheili talash va tahghigh konid montazer nabashid ke mardom bian behetun hamechio began hata dar morede sohbathaye maham mostaghim bavar nakonid aval berid tahghigh mofasali anjam bedid age dorost bud ghabul konid ma faghat mitunim ye sare nakh behetun bedim in shoma hastid ke bayad berid va donbalesh konid

 18. حبیب می‌گه:

  خیلی ممنون که این اطلاعاتو به ما دادین

 19. محمود می‌گه:

  اساس کار شبکه من و تو دشمنی با جمهوری اسلامی است و از انجایی که پیش بینی می کردند این برنامه مخاطبین زیادی داره اکادمی رو مثل اکثر برنامه های این شبکه با ترفند در آمیختندو درسته مردم ما احساساتی هستند اما خوب می فهمند و اگه خوب توجه کرده باشید این خانم فقط موهای خودش رو پوشونده بود و دیگه هیچیش شبیه یه دختر مسلمون نبود!به خانم ارمیا هم بگم که اشتباه کرد که گفت من نماینده ی همه ی بانوان ایرانی هستم چون کسی از او پیروی نخواهد کرد و همگی برای سرگرمی به تماشای این برنامه نشستند..و چند جا صحبتاش خیلی مشکوک بود اون شب که باغ الفبا رو خوند و اون داستان رو تعریف کردند و گریه کردند که اصلا چیزی که تعریف کردند ربطی به متن ترانه نداشت و ساختگی بود یا در روز آخر گفتند من هدف سیاسی ندارم!چرا باید این حرفو بزنند!؟

  • الهه می‌گه:

   اون داستانی ک اون شب اولش گفت دقیقا متن شعر شهرام شب پره است.یعنی توی شعر اصلی اش اومده.میتونید گوش کنید تا بفهمید ک ارمیا از خودش نگفته.من اصل اهنگ رو از یووتوب شنیدم.

  • کاوه می‌گه:

   ۱-شما اگه برید آهنگ شهرام شپره باغ الفبا رو گوش کنید اولش یه داستان تعریف می کنه که اگه دیدی و فهمیدی می خواد چی بگه درک می کنی که چرا گریه کرد.

   ۲-چون حجاب ما رو یاد جمهوری اسلامی ایران و این به سیاست منتهی می شه برای همین گفت و قصد ایشون هم خوانندگی و یادگیری بوده
   تمـــــــــــــــــــام.

  • Kate می‌گه:

   بهتره یه سری به صفحه اش سری بزنی تا ببینی طدفداراش چقدره
   د
   وقتی در مورد چیزی اطلتع نداری حرف نزن

   • یه ایرانی می‌گه:

    این باعثه تاسفه که مردم اینقدر ساده و زود باورند …. مثه اینکه این مجاهدین(؟) خلق تو نقششون موفق شدن

    • yek afghan می‌گه:

     har gone barname va marlabi ke dar in jur shabakeha pakhsh mishe hadafmand hast va az ghabl tarahi va barname rizi mishe dar kol name in shabakeha kafie ke adam bedune ke hadafeshun chie va donbale che chizi hastand va che chizati ro mikhand enteghal bedan be javanhaye farsi zaban. zaheran kheyliha faghat be zahere injur barnameha ke halate honari dare negah mikonand va aslan dar modere ahdafe in shabakeha va hamiane in shabakeha fekr nemikonand .

  • امیر می‌گه:

   سلام دوست عزیز منم به این نتیجه رسیدم که شعر باغ الفبا داستانی که گفت نیود و موقعی که برنده شد گفت اینجا من را آزاد گذاشته اند خیلی مشکوک می زنه وگفت من نماینده زنان ایران هستم ودر آخر ازشبکه من وتوهیچیز بعید نیست.

 20. sogol می‌گه:

  بابا ول کنید…به ما چه؟ پولشو گرفت رفت…ما خودمون عقل و شعور داریم نباید که تحت تاثیر حرف های یه نفر تمامه عقایدمونو نابود کنیم..

 21. محمود می‌گه:

  اگه این حرفها دروغه پس چرا ایشون تکذیب نکرد ؟ هر ایرانی از این گروه متنفره و وقتی به یکی میگن عضو این گروهی (منافقین)تکذیب نکنه یعنی چی؟

  • دروغگو دوست شيطان می‌گه:

   برو توی فیس بوک می بینی که تکذیب کرده

   • کابوس دشمن می‌گه:

    نیاز به تکذیب نداره خواندن زن در اسلام حرامه که اورینب خانم میاد میگه هیچ جای قران نگفته خواندن زن حرامه اگه نگفته اما گفته که بدن زن باید پوشیده باشه حتی زیر گلو .ما خودمون ذغال مردم هستیم تو دیگه ما رو سیاه نکن

 22. مهدی می‌گه:

  عزیزان اونایی که میگن چرا منبعو نگفتید باید دقت کنند که شوخی نیست مجاهد بودن!اگه منبع مشخص میشد شاید طرفو ترور میکردن
  تابلو بود که سیاسی بود برنامه!امیرحسین با اون صدا حذف شد!مگه میشه؟
  گه دقت کنی ارمیا یه بار دشات مصاحبه میکرد میگفت من یه دختر ۱۲ ساله دارم یه ۳ ساله.خب ارمیا ۳۱ سالشه.یعنی ۱۸ سالگی ازدواج کرده.و از اونجایی که ارمیا دانشگاه تهران درس خونده پس آلمان نرفته که با شوهر آلمانیش آشنا بشه!پس ارمیا دو بار ازدواج کرده.(تایید)
  اتفاقا همش میگفتم چرا ارمیا اینقدر یخه؟چرا لبخنداش مصنوعیه؟
  علاوهب ر این ارمیا عربیو خیلی روون خوند.تازه هیچوخت ارمیا راجع به خانوادش(مامان،باباش)هیچی نگفت.چون از هم جدا شدند.
  من خودم قبل از اعلام رفته بودم فیس پوک.ندا یه ۱۰ هزارتایی از ارمیا بالاتر بود!!!
  خب بیا بیخیال شیم.نیمخوام این موضوع کش پیدا کنه!فقط میخوام بهتون بگم که تو این چند ماهه بجور سرکار رفتیم!چون اصلا صدا تو این عکدمی مهم نبود
  واسه منم درس عبرت شد که الکی وختمو نذارم واسه ی برنامه های بی ارزش و هیچوخت هم رای ندم

 23. مهيار می‌گه:

  اگه حرفایی که زدید دروغ و تهمت باشه..چطور میتونید روز قیامتت تو چشای اون نگاه کنی…چجوری میتونی پاشی و بگی من شیعه علی بودم…من حرفاتون رو باور نمیکنم…منبع رو بزارین

 24. orbital می‌گه:

  سلام به ادمین زحمت کش که تمامی این مطالب رو از یه وبلاگ دیگه بنام ارمیا مجاهد برداشته و خودش هیچ تلاشی در بدست اوردن این اطلاعات نداره خواستم بگم شما که اطلاع دقیق از چگونگی بدست اومدن این اطلاعات نداری چرا روی بلاگت کار میکنیش من مخالف کارت یا اینکه مجاهد نیست و هست نیستم ولی ی نکته ک کمک میکنه این خانم مجاهده بگم اینکه خانم ارمیا ترکیه رفتن و بعد المان و الان گروههای منافق برای جذب نیروه به ترکیه میرن و با دادن وعده و وعیدو اقامت وپناهندگی جوونارو اغفال میکنن و جذب میکنن ارمیا یا اورینب مشایخی هم جز هم دسته افراده و زبان عربیش هم عالیه و در ترکیه هیچ نیازی به دونستن این زبان نیست… فقط این پست رو حذف نکن مردونه….

 25. sasan می‌گه:

  به کوریه چشم شما این برنامه طرفداراش زیاده.حاجی

 26. peyman می‌گه:

  خاک تو سرتون که فقط به فکر فضولی تو زندگی‌ ملت هستین، هر ابلهی میتون واسه هر کسی‌ این مزخرفات رو در بیاره. شماها حقتون همینه که فقط شب تا صبح دنبال توطئه بگردین. بیچاره‌ها

 27. احسان می‌گه:

  سلام.یک سوال من موندم چرا وقتی برنده نشده بود کسی نمیدونست توی مجاهدین هستش حالا که قبول شده همه پشت سرش حرف میزننددست بردارید از این کارهای کثیفتون چرا ما ایرانیها نمیتونیم ببینیم کسی پیشرفت کنه ارمیا راست میگه زن باید حجاب داشته باشه خوانندگی هم بکنه مگه چه اشکالی داره دوره جاهلیت که نیست.

  • moein می‌گه:

   آقا جون اگه مسلمونی برو قرآن بخون حکم خداست
   چه ربطی به دوره ی جاهلیت داره
   لطفا سنجیده حرف بزنین و به فکر خراب کردن دین اسلام نباشین

  • پوریا می‌گه:

   خدایی گل گفتی

   • TY می‌گه:

    این تعصب نیست .این غیرت . شرف . حفظ حریم انسانیت .
    شمایان هر حرف راستی رو تعصب میگید .. نونو ابو باید در اورد
    تو این عصر باید چشم و گوشو بست و با چشم گوش دل زندگی کرد اونم دلی که به خدا وصل باشه .گربه شرکو دیدی همین که محاصره شد حالت ملوس به خودش گرفت .. تا سربازا شل شدن و احساساتشون به عقلشون زور اومد خوی وحشی گریش زد بالا سربازارو پریشون کرد .. این خانم هم همان گربه شرکه و…………..

 28. mehrad می‌گه:

  آقا اعتقاداته هر کسی به خودش مربوطه!!مشکل اینجاس که ما ایرانیا تو هر چیزی باید حتما نظرمونو بگیم…اگه این دغدغه ای که مردم واسه این شو تلویزیونی داشتن و این همه اعتراضایی که کردن نسبت به داوری و اینارو، به اندازه نصفشو واسه افزایش ۱۲۰% قیمت شیر و به طور کل وضع مملکت داشتن الان اوضاع اینطوری نبود…واقعا جای تاسف داره…

 29. بی‌نام می‌گه:

  خوشم میاد خودتونم میدونید چه اراجیفی تلاوت کردید :))

 30. ؟ می‌گه:

  اون بیچاره اگه بخاطر روسری سر کردن اینهمه بهش حرف زده میشه که پس خارجی ها هرچی بگن حق دارن ماکلااحتیاج به دشمن خارجی نداریم چون خودمون خودمونو نابودمیکنیم ادمین یه عکس برداشته گذاشته با یه مشت اسمو تاریخ واین زور داره که فک میکنه این چیزاروماباور میکنیم
  تا بوده همین بوده بالاخره ته هرچیزی یه مشت آدم بیکارو وراج پیدامیشن که سرشونوبا این چیزاگرم کنن

 31. Mazyar می‌گه:

  agha chera be har tarfandi dast mizanin ke in shabakro manfoor konin? shoma khodetoon az avamele rejim hastin, agha chera bayad biyad academy gogoosh? alan aval shod hala chi be mojahedin mirese? poolesh? lool loos baziaro dar nayarin shabake be in toopi vasatoon zadan ke too khabam nemididin, mikhstin shabkhiz bebinin? chera na shokri mikonin? agha asan ozve sazmane mojahedine? bezar bashe, sedash khoobe khob. sazmane mojahedinam iranian va mitoonan sherkat konan age seda daran. o

 32. م.ر می‌گه:

  سلام! خوشم میاد از بر و بچ ایرانی که بی دلیل چیزی رو قبول نمیکنن.

  من خودم از همون اول که ارمیا رو دیدم عجیب بود واسم!من کار به مجاهدین خلق و ایناش ندارم
  بابا ظاهر قضیه رو هم که نگاه کنید مشکوک میزنه…

  نمیدونم چندتاتون کلاه پهلوی رو نگاه کردین…من تا ارمیا رو دیدم یاد بلانژ افتادم…بلانژ موقع رفتن از خونه فرخ و جدا شدن از مردم شهر چادری شد و رفت…واسه خر کردن مردم…و واقعا این جور کارا تاثیر گذاره بچه ها…

  من یه دوستی داشتم، دوره قبلی آکادمی گوگوش که رهااینا بودن مثه اینکه گوگوش گفته بود واسه عزاداری امام حسین و حرمتش و اینا یه مقدار برنامه ها رو جا به جا کردیم و زودتر شروع کردیم که به ماه محرم نخوره…
  این دوست منم ساده و البته عشق امام حسین اومد به من گفت بابا همین گوگوش از خیلی از آدمای دور و برمون مومن تره واسه امام حسین برنامه هاشو زودتر شروع کرده و اینا…

  من نمیشد به دوستم بگم،نمیتونستم واسش توضیح بدم که بابا اصل موضوع مشکل داره،اون امام حسینی که شده شاخص تو و دوسش داری با کار اینا از بیخ و بن مخالفه…

  نمیخوام الان بحث مذهبی و اینا کنم،فقط میخوام اینو بگم،عزیز من اونا مخاطباشونو میشناسن،میدونن بعضیا اونقدر صاف و ساده ان که پلیدی کار اینا رو درک نمیکنن،نمیبینن…و مثل دوست من به سادگی گول میخورن…

  اونا واسه جذب همچین افرادی ارمیای محجبه رو گذاشتن…جبهه نگیرید،فکر کنید،نگاه کنید،تاثیرشو بررسی کنید…تو آدمای دور و برتون…

  اینا با این کارشون به خیلی از دخترای ایرانی گفتن بیاید میشه،میشه با حجاب باشی و آواز بخونی…وقهرمان بشی…و تاثیر خودشونو گذاشتن…

 33. ye nafar می‌گه:

  asan hameye harfaye shoma doros akhe asan rabty be in mozoo nadare shoma kolan manba nadarid ye site ba wordprees ovordid bala k khode sitam manba nadare vaseye nagoftane manbaeetoon 2 dalil vojood dare manzooram manba site hast ya mitarsin ya kezb migin man hichgoone toohini behetoon nakardam va nakhaham kard vali shoma khodeto bezar jaye mardomi k mian in matlabo mikhoonan akhe shoma az ye site bi daro peykar chizi ro ghabool mikoni? albate man aslan az in khanoom tarafdary nemikonam chon khoshamam nemiad vali khaheshan hadeaghal manba sito begin

 34. اسی می‌گه:

  اخه چرا همینجوری داری ابروی یک انسان رو میبری . منافق ؟ خنده دار هستش . دست بردارین از دشمن تراشی . خسته شدیم بخدا . تلویزیون رو روشن میکنیم صدای دشمن کیست و دشمن دشمن رو میشنویم اینجا هم وضع اینجوری . خجالت بکشید . اونا هم ادم هستند با دیدگاه سیاسی متفاوت.

 35. tina می‌گه:

  با ابن که من خودم از ارمیا متنفرم…ولی شک دارم که این حرفا راست باشه…ارمیا یه زنیه که با حجاب الکیش از خوبی مردم سواستقاده کرد همه ی مردم ایران ازش متنقرن حالم ازش بهم میخوره

 36. زهرا می‌گه:

  سلام..بخشید ارمیاقبل ازاین که بره اکادمی ایران بوده..همه شمادروغگوید..ارمیا چندجااعلام میکنه که ایران بوده…حالاچیزیگیریتون امدازایننوشتتون…. همیشه همه رات میگن.. فقط شماه هچینچیزی نوشتین.. کاش همیشه نگاهی درست وخوب داشته باشیم…

 37. زهرا می‌گه:

  من خومم ازارمیاخوشم نمیادولی شمامنبع درستی نداشتید…من دم میخواست امیرحسین عزیزم بیادبالا امانشد

 38. ermia می‌گه:

  دوست عزیز شما به ظاهر اطلاعات کاملی داری و احتمالا از اعزای بسیار مهربان وزارت اطلاعات هستید یا یه چیزی تو همین مایه‌ها که اعمال مهربانانه‌ای مثل قتل ستار بهشتی و غیره را انجام میدهید ولی به نظر من بیشترین وبهترین محصول این سری از برنامه آکادمی نشان دادن معنی آزادی و احترام به عقیده دیگران بود که متاسفانه شما باز هم نگرفتید.

 39. ضد منافق می‌گه:

  طبق گفته شبکه آکادمی درازگوش این خانوم دارای مدرک فوق لیسانس فلسفه از دانشگاه تهران داره ولی وقتی اسمشو توی سایت کتابخونه دانشگاه تهران و در قسمت پایان نامه ها سرچ میکنم چیزی نمیاد که این یکی از دروغاشه و چهره مضطرب و افسرده ارمیا در اولین قسمتها نشان از رابطه او با گروهک ملعون منافقین داره چون همه دیگه میدونن این منافقا چقدر پدر سوخته و زنازاده اند.

 40. sali می‌گه:

  این مسابقه هر طوری که پیش میرفت شایعه پشت سرش بود
  اگه ارمیا توی دور اول حذف میشد همه می گفتند دیدین دختر به ای خوش صدایی رو بخاطر حجابش حذفش کردن.

  • reza می‌گه:

   حرف دل ما رو زدی این جماعت به همچی بدبین هستن یکی نیست بگه گیرم خودش منافقه این همه طرفدار چی ؟ اونا هم منافق بودن؟

 41. مهندس می‌گه:

  آقا اشتباه کردی بدون مدرک نوشتی
  اگه می خواستی خودت تحقیق می کردی یا از یه منبع دیگه می گفتی
  صرفا که به یک منبع اکتفا نمیشه

 42. لیلی می‌گه:

  چه خوب می شد اگه به جای پرداختن به حواشی در صورت علاقه از برنامه لذت می بردیم و در صورت به علاقگی یه شبکه دیگه رو برای تماشا انتخاب می کردیم حواشی زیاد شایعه زیاد میسازه که توی این دوره و زمونه آدم به کارهای خودش هم نمیرسه چه برسه به وقت گذاشتن برای اینکه ببینه کی درست میگه و کی میخواهد خبرسازی کنه!!!!!!!

 43. مهرداد می‌گه:

  اخه چرا بیخودی بحث میکنید چه سودی برای ما داره میخواد باشه عضو سازمان مجاهدین یا نه ولی در ضمن نمیدونم چرا بعضی از سایت ها تا کسی موفق میشه میخوان خرابش کنن مثل همین ریس جم ک کلی براش شایعه درست کردن

 44. محمد احمدی زاده می‌گه:

  از نظر این ها فقط دروغ هایی است که شما سر هم کردید تا چهره ی یک خانم را برای جامعه خراب کنید امیدوارم روزی به اشتباهتان پی ببرید

 45. mahla می‌گه:

  be jaye inke beshinin az ino oun shayee dorost konino harf bezanid ,berid 2ta ketab bekhunin k yekam matlab baretun bashe . . . . asan haki mikhad harjuri bashe .mojahed ,kafar, harchi . . be mano shoma che rabti dare???

 46. سیمین می‌گه:

  از خدا بترس Admin با نام حضرت فاطمه (س) و با آب سرد و پاک و زلال وضو بگیر و برای بخشایش خودت که با آبروی یک مخلوق بازی میکنی نماز بخون.

 47. یه بنده خدا می‌گه:

  به نظر من همه این حرفا چرنده.دوست عزیز شما دچار توهم شدی .از این همه چرت و پرت گفتن چی نصیبت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 48. SAJJAD می‌گه:

  تمام اطلاعات صحیح است.! این خانوم (ارمیا) نقشه ی جنگ نرم روانی و اختلاف اندازی میان مردم ملت ایران را اجرا کرده و خیلی حرفه ای هست و از سال ها قبل همین خانوم در لیست سیاه سپاه قدس قرار دارد.

 49. کیا می‌گه:

  یه کلیپ براتون قرار میدم تا همگی که نظر مخالف به این پست دادن باور کنن که این خانم اصلا حجاب براش مهم نیست.
  اول این عکس ها رو ببینید:
  http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2013/03/dge5tudf7jbnsxsjtif.jpg
  http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2013/03/6sbhreep6f0fh1bvttwg.jpg

  دوم این کلیپ که ارمیا به امیر میگه بغلم نکنیا و امیر میگه نه.لطفا با صدای بلند و هدفون گوش بدین.آخر کلیپ میگه.یعنی اینا قبلا همو بغل کردن

  http://jazabfun.ir/tag/gogosh

 50. امیر می‌گه:

  با سلام به همگی دوستان و تبریک سال نو ، به نظر حقیر با صرفه نظر کردن از مطلب بالا باید بگم که ساده لوحانه هستش که قبول کنم این خانم (ارمیا) بدون هیچ منظوری و قصدی اومده توی آکادمی و برنامه اجرا کرده و جالب تر اینکه توی این مسابقه رتبه اول رو بدست آورده ، آوردن این خانم به این برنامه و اول شدنش فقط و فقط برای وارد کردن ضربه به دین مبین اسلام هستش و این نقشه شومی بوده از طرف بهائیت و هدفی جز خدشه دار کردن ارزشهای اسلامی نداره ، توی شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از خدای خودم میخوام که من و همه جوانان معتقد و با معرفت کشورم رو به راه راست هدایت بکنه و مرگ من و خانوادم رو شهادت در راه دین و ولایت و وطنم قرار بده ،،، التماس دعا

 51. محمد می‌گه:

  بی کاربودی نمی دونستی چی کار کنی، ارمیا جون مارو پیدا کردی و چرت پرت براش نوشتی . همین شمایدکه ملت مارو بااین حرف هاداغونشون می کنید نمی زارید ازاد باشن اکه تو از این ادما بدت میاد چرا نگاه مکنید

 52. زهرا می‌گه:

  واقعا هم انگار یه خبرایی بود من که ازین دختره حالم بهم میخورد.اول که حق امیرحسین بود اول شه اگه هم بین اون سه تا کسی باید اول می شد اون مجید بود نه کسی مثل ارمیا.اصلا ضایع بود که به اسلام متقد نیست اکه بود چرا تو تمرینا موهاش بیرون بود؟شاید حواسش نبود کسی قراره بعدا تمریناشونم ببینه؟اسلام کی گفته تمام قوس و قزح یه زن بیرون باشه ولی موهاشو بپوشونه اون اسمش مسلمانه؟

  • محمدرضا می‌گه:

   اینجا که بحث این نیست که کی باید اول میشد!!!
   عزیزم شما برو با خیال و توهم امیرحسین خانم گوشواره به گوش! لذت ببر!

   • زهرا می‌گه:

    برادر قضیه قیافه نیست قضیه صداست که این دختره یه قطرشم نداره پیش خودش فک می کنه هایده ای مهستیی یا شایدم حمیراییه!

 53. یک دوست می‌گه:

  این را به عنوان یک دوست به تو میگوییم. اگر به کامنت ها نگاه بندازی اکثر کاربران و یا میشود گفت که همه ی ان ها این مطلب را باور نمیکنند. به خدا ریختن ابروی بنده ی خدا گناه نابخشودنی است.. در ضمن شاید اطلاعاتی از قبیل محل سکونت و یا تاریخ تولد و مهاجرت و نام پدر و… صحیح باشد ولی این که این خانم عضو سازمان مجاهدین خلق ایران باشد باورش سخت است… در ضمن در کامنت های فوق اقا مجید دلایل قانع کننده ای دارد….

 54. حسین می‌گه:

  فقط میتونم بگم به خدا پناه میبرم من که واقعا گیج شدم…

 55. مجید می‌گه:

  میدونی منم مثل شما یه زمانی دچار توهم بودم و از این وبلاگا داشتم وبلاگی که روزی ۱۱ هزار بازدید کننده داشت که برای یه وبلاگ عالیه ، بعد چشمامو باز کردم و یه جور دیگه به دنیا نگاه کردم و اون وبلاگو پاک کردم .

 56. مهسا می‌گه:

  خدا اسلام رو نگه داره و از هر ترفند و تحریفی حفظش کنه.

 57. زهرا می‌گه:

  ایشون اهل خمین و ۳۱ ساله و دوست دوران مدرسه من هستند، واقعا خجالت بکشید ازین همه تهمت

  • فاطیما می‌گه:

   واقعا؟
   اسمشم واقعا همین ارمیا بود یا اورینب؟
   شما ثابت کنید

  • تی تی می‌گه:

   اینکه شاید چند سالی با شما دوست بوده موضوع قانع کننده ای نیست. مگه شما همه ی دوران زندگیش باهاش بودین؟؟؟؟ ولی واقعا اگه میشه که خلاف موضوعات بالا رو ثابت کنید باید اینکارو انجام بدین که همه رو از این شک در بیارید..

 58. ناصح می‌گه:

  سلام
  به تمامی عزیزانی که کامنت گذاشتند عرض می کنم سر اینکه ارمیا اسمش چیه و بچه کجاست و یا اطلاعات داده شده واقعی و یا جعلی است خیلی بحث نکنید آنچه که مسلم است دوستان عزیز ارمیا نسخه دوم و یا نفر بعدی پس از گلشیفته فراهانی است.اینکار پیامهای بسیاری در لایه های متفاوت با تحلیل های مختلف داره اما بدون شک و بدون هرگونه تردید یکی از اصلی ترین پیام های آن این است که زن ایرانی را آهسته آهسته باید به ابتذال کشید و شما در چند سال آینده بیشتر از بی عفتی و بی حیایی ارمیا در کنسرت ها و به احتمال بسیار بسیار قوی در فیلم های سینمایی خواهید شنید.و کلام آخر اینکه این پروژه با گلشیفته فراهانی استارت خورد و به ارمیا هم ختم نخواهد شد.

  • حسین می‌گه:

   آن چه که مسلم است این است که تو کوچولوی عزیز وقت خوابت گذشته برو بخواب عزیز از این حرف ها نزن سیاسیت باسه بچه بده…..

 59. بهادر می‌گه:

  ﺳﺖ . ﻗﺮﺁﻥ ﻣﻰ ﮔﻮﻳﺪ :
  « ﻳـﺄﻳّﻬﺎ ﺍﻟﺬّﻳﻦ ﺀﺍﻣﻨﻮﺍ ﺍﺟﺘﻨﺒﻮﺍ ﻛﺜﻴﺮًﺍ ﻣِّﻦ ﺍﻟﻈِّﻦّ ﺇﻥّ ﺑﻌﺾ ﺍﻟﻈّﻦّ ﺇﺛﻢ ﻭ
  ﻻﺗﺠﺴّﺴﻮﺍ ﻭ ﻻﻳﻐﺘﺐ ﺑّﻌﻀﻜﻢ ﺑﻌﻀًﺎ ﺃﻳﺤﺐّ ﺃﺣﺪﻛﻢ ﺃﻥْ ﻳﺄﻛﻞ ﻟﺤﻢ
  ﺃﺧﻴﻪ ﻣﻴﺘًﺎ ﻓﻜﺮﻫﺘﻤﻮﻩ ﻭﺍﺗﻘﻮﺍ ﺍﻟﻠّﻪ ﺇﻥّ ﺍﻟﻠّﻪ ﺗﻮّﺍﺏ ﺭّﺣﻴﻢ ; (ﺣﺠﺮﺍﺕ ،
  ۱۲) ﺍﻯ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻳﺪ ﺍﺯ ﺑﺴﻴﺎﺭﻯ ﺍﺯ ﮔﻤﺎﻥ ﻫﺎ ﺑﭙﺮﻫﻴﺰﻳﺪ
  ﻛﻪ ﭘﺎﺭﻩ ﺍﻯ ﺍﺯ ﮔﻤﺎﻥ ﻫﺎ ، ﮔﻨﺎﻩ ﺍﺳﺖ ! ﻭ ﺟﺎﺳﻮﺳﻰ ﻣﻜﻨﻴﺪ ! ﻭ ﺑﻌﻀﻰ
  ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ، ﻏﻴﺒﺖ ﺑﻌﻀﻰ ﻧﻜﻨﺪ ! ﺁﻳﺎ ﻛﺴﻰ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﻛﻪ
  ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺭﺩ ؟ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻛﺮﺍﻫﺖ ﺩﺍﺭﻳﺪ . ]ﭘﺲ [ ﺍﺯ
  ﺧﺪﺍ ﺑﺘﺮﺳﻴﺪ ، ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ، ﺗﻮﺑﻪ ﭘﺬﻳﺮ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ .
  ﻣﻔﻬﻮﻡ ﻏﻴﺒﺖ
  ﻏﻴﺒﺖ ﺁﻥ ، ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻏﻴﺎﺏ ﺷﺨﺺ ﻣﺆﻣﻦ ، ﻋﻴﺐ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻓﺎﺵ
  ﺳﺎﺯﻯ . ﺍﮔﺮ ﺍﻭ ، ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻭ ، ﻋﻴﺒﻰ ﺭﺍ ﻧﺴﺒﺖ ﻋﻴﺐ
  ﺩﻫﻰ ، ﺗﻬﻤﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻯ ﻛﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﺗﻬﻤﺖ ، ﺍﺯ ﮔﻨﺎﻩ ﻏﻴﺒﺖ ، ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺳﺖ ;
  ﺯﻳﺮﺍ ، ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﻫﺮ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺆﻣﻨﻰ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﻰ ، ﺣﻴﺜﻴﺖ ﻭ ﺁﺑﺮﻭﻯ
  ﺍﻭ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮﭼﻪ ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻄﺮ ﺑﻴﻨﺪﺍﺯﺩ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺟﺎﻥ
  ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻄﺮ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ . ﮔﺎﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺗﺮﻭﺭ ﺷﺨﺼﻴّﺖ ، ﺍﺯ
  ﺗﺮﻭﺭ ﺷﺨﺺ ، ﻣﻬﻢ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ . ﻭ ﻟﺬﺍ ﻓﻠﺴﻔﻪ ﻣﻬﻢ ﺗﺤﺮﻳﻢ ﻏﻴﺒﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ
  ﻛﻪ ﺍﺯ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﻛﺒﻴﺮﻩ ﺷﻤﺮﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ، ﺑﻪ ﺣﻔﻆ ﻫﻤﻴﻦ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ
  ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ .
  ﺁﺛﺎﺭ ﻏﻴﺒﺖ
  ۱ ـ ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﻏﻴﺒﺖ ، ﺁﺑﺮﻭ ﻭ ﺣﻴﺜﻴﺖ ﺍﺷﺨﺎﺹ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﻣﻰ ﺭﻭﺩ . ۲ـ ﺩﺭ
  ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﺪﺑﻴﻨﻰ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﻰ ﺁﻳﺪ . ۳ ـ ﭘﻴﻮﻧﺪﻫﺎﻯ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻰ ، ﺳﺴﺖ
  ﻣﻰ ﺷﻮﺩ . ۴ ـ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ، ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﻣﻰ ﺭﻭﺩ . ۵ ـ ﺗﻌﺎﻭﻧﻰ ﻭ ﻫﻤﻜﺎﺭﻯ ،
  ﻣﺘﺰﻟﺰﻝ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ . ۶ ـ ﺑﺬﺭ ﻛﻴﻨﻪ ﻭ ﻋﺪﺍﻭﺕ ، ﺩﺭ ﺩﻝ ﻫﺎ ، ﭘﺎﺷﻴﺪﻩ ﻣﻰ
  ﺷﻮﺩ . ۷ ـ ﻗﺘﻞ ﻫﺎﻯ ﺧﻮﻧﻴﻦ ، ﻭﺍﻗﻊ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ . ۸ ـ ﺍﺷﺎﻋﻪ ﻓﺤﺸﺎ ﻣﻰ
  ﺷﻮﺩ .
  ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﻫﺎﻯ ﻏﻴﺒﺖ
  ﻋﻮﺍﻣﻠﻰ ﻛﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻏﻴﺒﺖ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺨﺘﺼﺮ ، ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﻳﺮ
  ﺍﺳﺖ :
  ۱ ـ ﺣﺴﺪ ; ۲ ـ ﺗﻜﺒﺮ ﻭ ﻏﺮﻭﺭ ; ۳ ـ ﺑﺨﻞ ; ۴ ـ ﻛﻴﻨﻪ ﺗﻮﺯﻯ ; ۵ ـ
  ﺍﻧﺤﺼﺎﺭﻃﻠﺒﻰ ; ۶ ـ ﺛﺮﻭﺕ ﺍﻧﺪﻭﺯﻯ .
  ﺗﻮﺑﻴﺦ ﻏﻴﺒﺖ ﻛﻨﻨﺪﻩ
  ﺩﺭ ﻗﺮﺁﻥ ﻛﺮﻳﻢ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ : « ﻭﻳﻞ ﻟﻜﻞّ ﻫﻤﺰﺓ ﻟﻤﺰﺓ » ﻭﺍﻯ ﺑﺮ ﻫﺮ ﻋﻴﺐ
  ﺟﻮﻯ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻭ ﻏﻴﺒﺖ ﻛﻨﻨﺪﻩ ! ﺁﻧﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻧﻴﺶ ﺯﺑﺎﻥ ﻭ
  ﺣﺮﻛﺖ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭼﺸﻢ ، ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻭ ﭘﻴﺶ ﺭﻭﻯ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ، ﺍﺳﺘﻬﺰﺍ ﻭ
  ﻋﻴﺐ ﺟﻮﻳﻰ ﻭ ﻏﻴﺒﺖ ﻣﻰ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺷﺨﺼﻴّﺖ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺩﺭﻫﻢ ﻣﻰ
  ﺷﻜﻨﻨﺪ . ﺍﻳﻦ ﮔﺮﻭﻩ ، ﺑﺎ ﻭﺍﮊﻩ «ﻭﻳﻞ » ـ ﻛﻪ ﺗﻬﺪﻳﺪ ﺷﺪﻳﺪﻯ ﺍﺳﺖ ـ
  ﺳﺮﺯﻧﺶ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ .
  ﺁﺭﻯ ، ﺁﺑﺮﻭﻯ ﻣﺆﻣﻦ ، ﺧﻴﻠﻰ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ ! ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ، ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻗﺒﺢِ
  ﻭ ﺯﺷﺘﻰ ﻏﻴﺒﺖ ﺭﺍ ﺭﻭﺷﻦ ﻛﻨﺪ ، ﻣﺜﺎﻟﻰ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺟﺎﻟﺐ ﺯﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
  ﻗﺮﺁﻥ ، ﻏﻴﺒﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﺭﺍ ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻣﺮﺩﻩ ﺩﺍﻧﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ :
  ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺗﻌﺒﻴﺮ ، ﻟﻄﺎﻳﻔﻰ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺑﺮﺧﻰ ﺍﺯ ﺁﻥ ، ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ .
  ۱ . ﺍﮔﺮ ﻣﻘﺪﺍﺭﻯ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺪﻥ ﺷﺨﺺ ﻣﺮﺩﻩ ، ﻛﻨﺪﻩ ﺷﻮﺩ ، ﺟﺎﻳﺶ ﭘﺮ
  ﻧﻤﻰ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺁﺑﺮﻭﻯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺆﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻏﻴﺒﺖ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﺑﺮﻭﺩ ،
  ﺁﺑﺮﻭﻯ ﺭﻓﺘﻪ ، ﺑﺮ ﻧﻤﻰ ﮔﺮﺩﺩ ۲ . ﺩﻳﮕﺮ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻏﻴﺒﺖ ﺷﻮﻧﺪﻩ ، ﻣﺎﻧﻨﺪ
  ﻣﺮﺩﮔﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﺮ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﻧﻴﺴﺖ .
  ﻋﻼﺝ ﻏﻴﺒﺖ ، ﺗﻮﺑﻪ ﺍﺳﺖ ، ﻫﻤﺎﻥ ﻃﻮﺭﻯ ﻛﻪ ﻗﺮﺁﻥ ﻣﺠﻴﺪ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ :
  «ﺇﻥّ ﺍﻟﻠّﻪ ﻳﺤﺐّ ﺍﻟﺘﻮﺍﺑﻴﻦ »•

  • علی می‌گه:

   واقعا قانع کننده بود متشکرم… خیلی زحمت کشیدی ..واقعا ممنون عالی بود…

  • حرفتون درست نه کاملا می‌گه:

   بله این زمانی که فرد مومن باشد حتی گناه هم که کرده باشد دوست ندارد کسی بداند اما کسی که اشکارا داره گناه غیبت مشکلی نداره (حضرت رسول:غیبت در مورد کسی که حیا را کتار گذاشته حلال است)
   این فرد از همان ابتدا مشکوک بود پس الکی از روی تعصب و طرفداری نگین مدرک مدرک کلا رفتارهاش مدرک و کاملا مشابه بهایی ها و مجاهدین

 60. بهادر می‌گه:

  نگران اون دنیات باش آقا! بترس از عاقبت…

 61. faniz می‌گه:

  واقعا درسته … ما به همه زود اعتماد میکنیم.
  در اسلام خوانندگی حرام است.

 62. faniz می‌گه:

  این صفحه در قسمتی از متن خود مینویسد : « خانم ارمیا پس از یک دوره مشکلات شخصی که با همسر سابق خود داشتند از ایشان جدا شده و قصد مهاجرت از ایران رو میکنند . بهترین راه برای ایشون خروج ار طریق ترکیه و سپس وابستگی به گروهی سیاسی بوده . گروهکی به نام مجاهدین خلق . به احترام همسر سابق ایشون و فرزند مشترکشون که در ایران زندگی میکنند ، قصد ندارم بیش از این وارد مسائل خصوصی این افراد شوم .خانم ارمیا در طول این سالها هرگز از وفاداری به این گروه دریغ نکرده و همیشه یار با وفای خانواده رجوی بوده »

 63. سارا می‌گه:

  سلام. من فقط از یک چیز تعجب میکنم. اطلاعات روی سایت من و تو در مورد ارمیا با واقعیت همخوانی ندارد. من ابتدا از صدای ارمیا خوشم میومد، اما راستشو بخواید بعد از دیدن این موارد مشکوک ازش برگشتم. در ضمن از نظر من خواننده های خوب مثل احسان و امیرحسین حذف شدند تا در فینال ارمیا از بقیه قوی تر باشد، وگرنه رای ما تاثیری نداشت. این هم مثل همه نظر سنجی هاست. فقط بهم ثابت شد که ایرانی ها معنی نظرسنجی رو نمیدونن حتی اگر در لندن باشند.

 64. یک بنده ی خوب خدا که گول خورد ورازصدای ارمیا خوشش اومد می‌گه:

  متشکرم،من که باور کردم، ازروز اول زایع بود.خدالعنتش کنه. دست شما هم درد نکنه که مردم رو آگاه می کنید.یک دنیا ممنونم

 65. یک بنده ی خوب خدا که گول خورد ورازصدای ارمیا خوشش اومد می‌گه:

  متشکرم.ممنون

 66. حسین می‌گه:

  اینکه مردم ما ساده لوح و زودباورند رو موافقم اوضاع مملکتمون به خوبی نشون میده که چقدر از ساده لوحی مردم سواستفاده کردند اونا رو دارن میچاپند اما آیا مردم برای شرکت در یک مسابقه باید شجره نامه و بیوگرافی ادما رو بدونند؟ مثلا اگه دژاگه تو مسابقه پیامکی برنامه نود رای میاره قبلا توسط مردم واکاوی شده. بنده خدا ارمیا هر کسی میخواد باشه . مردم به اواز خوندنش رای دادند کاری به چیزی دیگه ای هم ندارند. زشته بخدا. خیلی دارین از خودتون ضعف نشون میدین.

 67. Koorosh می‌گه:

   Sallam doostan.
  Man migam asslan be ma che rabti dare?!! In khanoom har ki ke hast,.amma tooneste hamatoon ro sare kar bezare va ba oo. Khondan e na chandan khoobesh, be khatere ekhtelaf ma irani haye ahmagh va kootah bin az sare lajbazi hame behesh ray dadan,
  Khodaeish ke haghesh avali nabood , shayad bayad 4 ya 5 om mishod,
  In neshoone bad bakhti ma irani hast,
  Hanooz demokrasi khili zoode vasamoon.
  Man bad bakhte lajbazi ha va oghde ha va doshmani ha ba ham hastim
  Behtare sale jadid be khodemoon biaym va ye kami az khodemoon va raftare jahane sevomimoon  dast bardarim.
  Be omide oon rooz ke hame ba ham doost va yekrang bashim

 68. zahra می‌گه:

  من خودم از ارمیا متنفر بودم حالا نفرتم صد برابر شد.آدم که الکی از یکی متنفر نمیشه به نظرم مشکوک بود مخصوصا وقتی امیرحسین قبل فینال حذف شد.شما هم ی کم چشماتون رو باز کنید اون اگه انقد عاشق اسلام بود چرا مونده تو دیار کفار میومد کشور خودش دینداری میکرد.خلاصه تا نباشد چیزکی مردم نگویند…

 69. tryug می‌گه:

  خب حالا که چی ؟؟
  مجاهد یا غیر مجاهد
  یه نفر می خونه ما هم تماشا می کنیم
  چکار به افکار و نظرات سیاسی طرف داریم ؟

 70. mona می‌گه:

  سلام واقعا برای خودم متاسفم که یک ایرانی ام-برید دنباله مشکلاته ایران باشید-به شما چه که چرا همسرش نیومده -لازمه بدونید ایشون فوق لیسانسه فلسفه است -حالا چون با حجاب بوده مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برید خودتونو جمع کنید شماها همتون بیمارید که این حرفا رو میگید………بدون هیچ مدرکی هیچ سندی چطور میتونید این همه به کسی تهمت بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به فکره وضعه مملکت خودمون باشید –

 71. آشنای غریب می‌گه:

  سلام من با دین و مذهب و رسم این خانم کاری ندارم، ولی میشه لطفا بفرمائید که منبع منطقی و محکمه پسند شما برای اینکه ایشون رو جز مجاهدین خلق می خونید چیه… من می خواستم این خبر رو در سایت، وبلاگ و حتی در انجمن دانشگاه انتشار بدم ولی ترسیدم از بدون مدرک حرف زدن و بی پشتوانه سخن گفتن…. لطف می کنید برای از بین بردن شبهه و اینکه مطمئن شیم که بهتون و حرف و حدیث همیشگی نیست این قضیه یه منبع موسخ بیارید…
  با تشکر

 72. حسن می‌گه:

  با سلام به تمامی کسانی که نظر گذاشتند!
  شنیدن صدای خواننده زن از نظر اسلام حرام است!
  چه فاحشه باشه چه زن باکره ای که هیچکس تا حالا صورتشم ندیده!
  اگه جز سازمان مجاهدین خلق نباشه هم کسی که بهره ی هوشیش زیر ۳۰ باشه هم میفهمه که یک زن مسلمان صداشو برای کل دنیا نشون نمیده!مگه حجاب فقط باید به لباس باشه!حجاب صدایی داریم!حجاب بینایی داریم!و خیلی چیزای دیگه!نازک کردن صدا توسط زن برای یه مرد از برداشتن حجابم بدتره!به اصل و نصبش کار نداشته باشید!به هدف اصلیش که مشخصه کار داشته باشید!

 73. sara می‌گه:

  وافعا به قیافش میخورد که عضو مجاهدین خلق باشه اشغال انقدر ازش بدم میاد که نگو حق مجید بود برنده بشه

 74. حمید می‌گه:

  حسن لطفا وقتی به موضوعی واقف نیستی الکی نظر نده . پس تو تلویریون خودمونم اینقد مجری زن هست کار حرام انجام میدن . بعدشم کجای رفتار یا صحبتای این خانم ایراد داشت؟ هدف این خانم چیه؟؟؟ تو انقد بی ادبی اول صحبتد کلمه (فاحشه و باکره ) بکار بردی . واقعا تا ادمایی مثل شما تو این مملکت هست بایدم تو سرمون بزنند . صدای حجابی و غیر حجابی چجوریه؟ اصطلاح جدید اسلامه؟؟؟؟؟ بخدا اسلام این نیست . بهمون میخندند خجالت بکشید. یکی بدون سند و مدرک یه حرفی زده همتون چسبیدید گرفتید. واقعا درد و گرفتاری ما و مملکتمون این چیزاس؟

  • حسن می‌گه:

   حمید جان حق با شماست!
   من خودم خواستم برم تو شبکه ی من و تو تا آزمونشم رفتم!تو فرم ثبت نامش نوشته هر کسی جلو دوربین من و تو ۱ که بیاد حتی آبدارچی یا هر آدم الکی باید اونا بهش بگن که چجوری لباس بپوشن!
   خود منم شش ماه نیست که اومدم تو ایران!
   کلمه فاحشه و باکره هم کلمه هایی نیست که آدم روش نشه بگه اگر غیر از این بود دکتر شریعتی رو باید بی ادب ترین فرد توی ایران دونست!
   صدای حجابی یعنی نازک کردن صدا برای مرد!
   چرا میگن حرف زدن تلفنی هم تا حدودی اشکال داره با جنس مخالف!
   بهرحال این عقل شما اینم شبکه ای که تا میتونه تبلیغ بی حجابی میکنه و یهو این دختر بیاد توش!
   من فقط چیزای توی ذهنمو میگم خواستی قبول کن نخواستی هم نکن!
   در بحث اگر به طرف مقابل توهینایی مثل بی ادب و این چیزا بگی معلومه که خیلی کم آوردی که این حرفارو میزنی!
   بهرحال من نظرمو گفتم!
   اگه یکم فقط یکم فکر کنید میفهمید که یه نقشه ای وجود داره!
   تو خودت دخترتو میذاری بره برای مردم (حالا با حجابم که باشه)آواز بخونه و برقصه؟
   اگه میذاری که منم دوست دارم اسلاممون اینجوری باشه و خواهش میکنم شماره ی دخترتو برام بفرستی!آخه من عاشق اینجور اسلامیم!آخه دوست دارم پشت تلفن فقط برام آواز بخونه دیگه هیچ کاری باهاش ندارم!
   اگه دختر نداری شماره ی خواهرتم بدی بد نیست!
   حالا اگه راضی هستی منم جز یکی از مردمم!دعاتم میکنم!اگرم دوسنداری که هیچ!فقط منتظرما!c,n!

 75. امیرحسین می‌گه:

  با سلام به دوستان عزیز
  به نظر من شما اصل موضوع رو فراموش کردین و به فرعش می پردازین
  اصلا مهم نیست این خانم عضو چه گروه یا تشکلی هستند. اونچه که مهمه اینه که ایشون و البته شبکه من و تو ترویج اسلام کزینشی رو انجام دادند. یه چیزی شبیه بهائیت یعنی اونجاها که بی ضرره خوبه و انجاها که شرر داره باید حذف بشه.
  البته این مورد مثلا در کتب درسی کشورهای عربی هم دبده میشه. حذف آیات مربوط به جهاد از کتب درسی. بعنی پرورش مسلمانان با منش سیب زمینی.

 76. HT می‌گه:

  من که الان نفهمیدم چی شد یه سری میگن الکی هست یه سری هم میگن توتعه دشمنه ولی انچا یه جای کارشون میلنگه ۱-خوندنش حرام است -۲- یه جای دیگه هم دیدم که یه مرد دست گذاسته بود رو شونه ارمیا
  ولی ۹۹ درصد توتعه هست در ضمن شبکه من و تو شبکه ای است که از شاه همایت میکنهنشونه هم این هست که هر سال فره (زن شاه) میاد ضحنت میکنه

 77. مبینا می‌گه:

  به نظر من اصلا بد نیست که یه دخت باحجاب بخونه

 78. مهران می‌گه:

  شخصی در تاریخ نهم اسفند در سایتی که اسمش رو نمیارم گفته بود همشهری ایشون بوده و اسم ایشون ارینب می باشد.

 79. ناشناس می‌گه:

  در این که یه ریگی توی کفش این برنامه هست که شکی نیست. اما لااقل شما و خیلی از سایت های مشابه مطالب همدیگه رو کپی پیست نکنید. اینقدر هم محکم حرف نزنید طوری که به خواننده القا منید با سازمان اطلاعات در ارتباطید.

 80. یه آدم می‌گه:

  کسانی که به ارمیا رای دادن فقط به صداش رای دادن . با او و عقایدش بیعت نکردن ، حتی اگه یه وقت معلوم شد که منافقه ، مردم که با خون امضا نکردن که ازش حمایت کنن . فقط به صداش رای دادن.
  مگه مردمی که به بنی صدر رای دادن جرمی مرتکب شدن . شناخت از عقایدش نداشتن . به شعارهاش رای دادن . وقتی معلوم شد که چکارس دیگه ازش حمایت نکردن با وجود اینکه رییس جمهور بود ، چه برسه به این خانم که فقط چند تا آواز خونده و تمام.
  نکته دیگه این که چون مسلمونه باید نخونه . درسته خوندن زن گناهه ، ولی کی میتونه ادعا کنه که گناه نکرده . چقدر خانمهای با حجاب می بینیم که غیبت میکنن ، تهمت میزنن ، دروغ میگن و… ولی هیچکی نمیگه در اسلام غیبت حرامه در حالیکه گناهش خیلی از خوندن بزرگتره . الکی داریم بهانه میگیریم

 81. بی نام می‌گه:

  منکر صدای قشنگش نمیشیم اما واقعا قصد این که این خانم به این برنامه اومده یعنی ای زن و دخترای باحجاب شما هم میتونید بیین بخونید دیدید ارمیا اومد شما هم بیاین مانعی نیست یه هو که نمیگن کم کم وارد میشن تمام این کارا از طرف دشمن بزرگ اسلام یهود است ای مردم دشمن خودرا بشناسید تاسیس فیس بوک هدفی بزرگ دارد نه صرفا سرگرمی شما جوان ها بدترین دشمن ها از داخل خود این مملکت به شما ضربه میزنند

 82. فائزه می‌گه:

  من که از اولش میدوستم همه اینا سیاسیه…

 83. فرزاد می‌گه:

  کاملا بر عکس مردم ایران بسیار باهوشند.من تمام قسمت های اکادمی را ضبط کرده ام.من از دید یه جوون به اصطلاح امروزی میگم:اگه این برنامه از طرف ایران حمایت میشد همه ی دخترای مخالف حجاب نمیگفتن مردشور ارمیا رو ببرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی حالا که از طرف ایران مخالفش حرف زده میشه همه ی دخترا میگن نه خوبه حجاب خوبه.اگر شما این برنامه را ندیده بودید و می شنیدید که یک دختر با حجاب اول شده باور میکردید؟؟؟؟ به نظر شما لندن به راحتی اجازه میده گوگوش و اکادمی من و تو از لندن اسلام را ترویج دهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در مصاحبه ی پایانی چه چیز هایی از او سوال شد؟؟؟ چندین بار در مورد حجاب و پیام به ایرانیان و…سوال شد.صحنه ی حذف امیر حسین:هومن حرف میزد که کسی که حذف بشه سوم نیست و… و امیر نگاهی به او کرد و خنده اش گرفت و سریع دوربین برگشت.اجرای اول امیر:گوگوش گفت اومدی برنده شی هومن گفت خانم گوگوش یادت نره دخترا هم هستنا.مگه ارمیا نگفت شوهرش به زور اونو فرستاده؟؟؟ پس همچین شوهری نباید شب فینال یا حتی قبلش با ذوق بیاد و همایتش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون واقعاگوگوش از یک با حجاب که از ایران بره خوشش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حتی حاظرم مستندی بسازم و نظر همه رو توش نشون بدم این ایمیل منه http:[email protected]

 84. refighe tanhayi می‌گه:

  آقا حرف شما درست ولی باید یه سند یا مدرکی برای اصبات حرفتون داشته باشید اگ اینا درست نباشه دارید با ابروی طرف بازی میکنید

 85. مريم می‌گه:

  بیان کردن این حرفها بدون مدرک کار صحیحی نیست، هر چند که از ظاهر این خانم و اون حالت تصنعی که همیشه داشتند مشخص بود کاسه ای زیر نیم کاسه است. اسمشون هم که کاملاً واضح بود چیز دیگری بوده و ارمیا نبوده. ارمیا نام حضرت خضر نبی و از اسامی آقایان هست. واقعاً حق ایشون نبود که برنده بشه و فقط با حماقت و بی سوادی مردم رای آورد ( مثل بعضیا).

 86. zendegi می‌گه:

  بنام خدا
  اگه قسمت های اول اکادمی رو تماشا کرده باشید که ۴ نفر حذف شدن خانم گوگوش گفت: ما کسانی رو که تو کلاسای رقص و … شرکت کردن در نظر گرفتیم این در حالی بود که ارمیا تو هیچکدوم از این کلاسا شرکت نکرده بود اگه فیلم های پشت صحنشو نگاه کنی متوجح میشی . جای سواله که چرا ارمیا جز ۴ نفری که حذف شد نبود؟؟؟؟چون تو کلاسا شرکت نکرده بود.
  چیزه مهمی که اینجا مطرح است این که شبکه ی /من و تو / بیشتر حرفها یا تبلیغاتشون دربارهی حجاب نداشتنه چطور ارمیا قبول شد؟؟؟
  و از اول مشخص بود که این خانم رو مهره ای قرار دادند که به زنان ایرانی بفهماند شما هم با حجاب میتوانید خوانندگی کنید…………………………………………………..و این هدف پایانیشون بود

 87. محمد می‌گه:

  باسلام:
  چند نکته درمورد مطلب فوق بایدمشخص شود:
  ۱٫ برداشت اشتباه وغلط از مسایل شرعی اسلام توسط اشخاصی که اسلام شناس نیستند.
  ۲٫ تبلیق اسلامی که در تزکیه رواج دارد(دراکثر موارد خوانندگان میگویند که موسیقی های خود را در ترکیه آماده وفیلمبرداری کردهاند) اینگونه اسلام می گوید که با حجاب خانم ها می توانند خوانندگی کنند وحتی باذکر اسما الهی کار اشتباه خود را تطهیر کنند مانند معاویه که با بسم الله گفتن شراب می نوشید.
  ۳٫ در روایات داریم که دجال آخرالزمان با موسیقی عده ای را به دنبال خود می کشد.
  ۴٫ درمورد اسلامی که فرقه منفقین مطرح می کنند لطفا تحقیق کنید تا به نقاط مشترک با موارد ذکر شده پی ببرید ( مثلا همسنگری که درسازمان است به دیگران محرم می باشد و… )
  ۵٫ اینگونه اسلام که مطرح می شود اسلامی است کاریکاتوری؛درکاریکاتور یک قسمت از اعضا شخص برجسته گردیده وعضو دیگر کوچک تر نشان داده می شود.:برجسته کردن حجاب شخص مذکور وکوچک کردن اشکال شرعی خوانندگی (غنا) زنان.
  ۶٫ این گونه مسایل باید درحد خبر رسانی مطرح گردد،از بزرگنمایی وتلیغ غیرمستقیم بپرهیزیم.

 88. ايمان می‌گه:

  سلام اینهایی که گفتید درست اما اسم شوهرش اولش ر هست نه ع بعد وظیفه ما چیه وظیفه ای نداریم نام پدرش حسین و نام مادرش فاطمه و نام خواهرش عرفان مدرک لیسانسشو از دانشگاه جامعه الزهرای قم گرفته البته میشه معادل چون اونجا سطح یک و دو داره در هنگام زندگی با شوهر اولش در تهران نیز مشغول به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد میشه دیگه چی اون فقط یک خواننده هست

 89. فرزاد می‌گه:

  مرسی از همه ی شمایی که با هوش هستید.اثبات این که ارمیا جزئ چه گروهی بوده و دنبال مدرک بودن مهم نیست.مدرکی بالا تر از ذکاوت ایرانیان چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تنها دیدن چند ساعت از این شوی برنامه ریزی شده کافیست تا به همه ی مساله پی برد.همه ی دختران ایران می دانند اما نمیدانم چرا یک لجبازی در درونشان نهفته است.ایا اگر واقعا اجازه داشتند مانند ندا هلن دلسا یا شهرزاد که ارمیا کلی ازش تعریف میکنه و هی دوست عزیزم صداش میکنه لباس میپوشیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که فکر نمیکنم.

 90. فرزاد می‌گه:

  حرف های زیادی برای گفتن هست.ویدیو های سال اول اکادمی را ببینید.رها اعتمادی روی صحنه نه پشت صحنه میگوید:برای مخابرات انگلستان و مقامات دولتی بسیار جای شگفتی دارد که برنامه ای از لندن انقدر هوادار پیدا کرده و رای ها انقدر زیادند ووووووووووووو در سالهای اینده تلاش و کارهای بیشتری انجام خواهد گرفت!!!!!!!!!!!!!!! واضح تر از این دلایل و انهایی که قبل گفتم چه چیز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی نیاز به اثبات ندترند ویدیو ها که در یوتوب راحت قابل بازدیدند.

 91. هدی می‌گه:

  سلام خداحفظت کنه که دسیسه دشمن رافاش کردی باآرزوی بهترین هابرای تو

 92. محمدرضا می‌گه:

  سلام
  هرکس هرنظری داره محترمه.ولی اگه یه ذره تو اصل هدف برنامه دقیق بشیم متوجه میشیم که
  این برنامه میگه که باچه نیتی ساخته شده.هیچ نیازی به جروبحث بین دوستان نیس هرکس یخورده پیش خودش فکرکنه حالاهرنتیجه ایکه بگیره بستگی به میزان درکش ازاین سیاستها داره

 93. اتنا می‌گه:

  سلام اگر ی کم فکرکنید میفهمید که همش سیاست ازپیش تعین شده بوده وگرنه اسلام همچین چیزیوقبول نداره ماهم نداریم/مرسی

 94. اولا سلام میکنم به تمام هموطن های عزیزم و از این خوشحالم که مردم ما اونقدر باهوش و فهمیده هستند که دشمن برای گمراه کردنشون و به بی راهه کشوندنشون مجبور شده به اینجور کارا روی بیاره راسشا بگم من داشتم یه سری از این پیاما را میخوندم که دیدم انگار اونام همچین کارشون بی تاثیر نبوده و خیلی ها را تحت تاثیر خودشون قرار دادن و بعضی هام ماشالا شمشیرا از رو بسن راسشا بگم من یکی که از صدا ارمیا خیلی خوشم اومد اما اینکه از صدا ارمیا خوشم اومد دلیل بر این نمیشه که یه سری واقعیت ها را در نظر نگیرم .اینم که میگن شبکه ی من و تو یه ریگی به کفشش هس که هیچ شکی ندارم یه نمونش همین اقای رها نمی دونم یاددون هس یا نه چند وقت پیش تو تلویزیون ایران گفتند ایشون همجنس بازه و عضو یه سری گروهه و … اگه یاددون نرفته باشه بعد از همین قضایا بود که اقای رها گذاشتند ریشا بلند شه چرا؟چون یکم افکار عمومی را تغییر بدن که به نظرمن تا حدودی ام اینکارا انجام داد ولی با خوددون نگفتین اگه واقعا ریگی به کفشش نبود چرا همچین کاریا انجام داد؟ حالا نقل خانومه ارمیاس یکی از دوستان به نکته ی خوبی اشاره کردن که توی این نظر گیری ها پول زیادی میره توی جیب مخابرات ایران به نظر شما اگه اینکار برای انگلیس سودی نداش اجازه ی برگزاری همچین مسابقه هائی را میداد؟ حالا من یه سوال از شما دوستانی بپرسم که شمشیراتونا از رو بسین میخواسم بگم تاحالا با خودتون گفتین شبکه ی من و تو اینا همه پول برای گردوندن این شبکه را از کجا میاره اگه میخواین بگین تبلیغ والا من یکی که تاحالا ندیدم تبلیغ بکنند حالا بریم سراغ خانم ارمیا دوستان تا حالا این ضرب المثلا شنیدید که میگن طرف داره قرقر میکنه که یوهو بگه…اینام دارن اهسته اهسته با اینجور کارا به هدفشون نزدیک میشن بله بایدم ارمیا خانم با حجابا اول کنند تا بقیه را تحریک کنند اما حالا خودمونیم دوستان کدوم زنه مسلمونی میاد با کلی ناز جلو چند میلیون نفر اواز بخونه؟یا کودوم مرد مسلمونی میزاره زنش یه همچین کاری بکنه؟البته اینائی که گفتم نه ینکه من از خوندن بدم میاد. نه ولی اینکه طرف کی بخونه کجا بخونه و جلور کیا بخونه …به نظر من یکی که خیلی مهمه عزیزانم میدونم تو مملکت یه سری مشکلات هس درس ولی خواهشا هر مسئله ای را با مسائل دیگه قاطی نکنید امیدوارم وحدت دقت و همبستگی تو مملکتمون به جائی برسه که دشمون دیگه از هیچ طریقی نتونه بینمون چند دستگی ایجاد کنه

  • dad می‌گه:

   دوست عزیز فقط بلدین بگردیبن دنبال شبکه؟ایران مشکلای بیشتری داره..عإرمیخام که اینطور ح میزنم روی صحبتم فقط با خود شماست اما واقعا بیکاری ک نشستی این همه حرفو نوشتی..نظریه پیاإه میگه تو فقط عقیده ی خودتو بیان کن نه تحمیل

 95. محمد می‌گه:

  سلام خودتون قضاوت کنید آهنگ های راحت تشویق های زیاد همه وهمه باعث شد مردم گول بخورند وبا ناداوری زیاد اول شد خوبه هز فردا هر زنی از راه میرسه یه روسری سرش میکنه میره ۲۵۰۰۰دلار جایزه می بره خواننده می شه کیف دنیا رو می بره و هرهرهربه ریش ما می خنده عجب رویی داره این ارمیا خانم

 96. جانم فدای اسلام می‌گه:

  فهمیدن اینکه با آوردن ارمیا چه هدفی داشتن کار راحتیه، من اولین بار که ارمیا رو دیدم گفتم این یه فرهنگ سازیه،در صورتی که فامیلامون میگفتن ارمیا خیلی دختر سر سنگینیه و به من میگفتن تو چه برداشت هایی از حجاب این دختر میکنی، اصلا چه ارمیا خوب باشه چه بد، چه آکادمی ارمیا رو با نقشه آورده باشه چه بی نقشه،ارمیا الگوی خیلیا میشه و از همین جا میشه فهمید که چه نقشه ی خوبی برای جا انداختن همچین موضوعی در بین خوانواده ها کشیده اند، ناراحت کنندس خیلی خیلی زیاد ……………………….

 97. محیا می‌گه:

  واقعا ممنون.به نظر من دوستانی که اینقدر جبهه گرفتن و دنبال منبع میگردن دچار یک تعصب کاذب نسبت به آکادمی و ارمیا شدن.چون با یک مقدار منطقی فکر کردن سیاست های پشت پرده این قضیه معلوم میشه.چرا یک جوان شیعه ایرانی باید از کسی که هدفش تخریب اسلام است و حتی ازدواج که به صورت یک روش حلال حتی در اهل تسنن اجرا میشود را با ازدواج با یک مسیحی به صورت حرام انجام داده دفاع میکنند.واقعا متاسفم.

 98. سادات می‌گه:

  سلام دوستان عزیز من نمیدونم ارمیا مجاهد خلق است یا نه ولی از همون شروع برنامه معلوم بود قرار بر اول شدن ارمیا است با توجه به اهنگ های بسیار اسانی که نسبت به باقی به ارمیا داده شد تا یک حرمت شکسته شود و یک سری مسایل باب شود

 99. غزل می‌گه:

  من نمی دونم این مطالب راسته یانه.امافکرمیکنم نبایدقضاوت کنیم…
  البته به نظرم اون نبایدتواکادمی اول میشدودرحق بقیه ظلم شدچون خیلی هابودن بهترازارمیا

 100. nafas می‌گه:

  سلام به همه به اعتقاد من ارمیا باید اول میشد تا بتونن فکر مارو تخریب کنن تا اختلاف و تفرقه رو بین ما ببینن تا بتونن بسنجن که چند نفر با این قضیه موافقن و چند نفر مخالف و همه شمایی که الان این مطلب رو میخونید مطمئن باشیدکه تا الان فهمیدن که ملت ما چقدر حزب باده امروز یه مطلب میاد ارمیا منافقه و پس فرداعکسای لخت ارمیا میاد بیرون و…میاد خیالتون راحت هرچی میشنویم باور میکنیم من طرف هیچکس نیستم نه طرف این وریا نه طرف اون وریا من آرزوی یه زندگی سالم و یه دنیای شرافتمندانه رو دارم که تا امام زمان نیاد محقق نمیشه دوستان عزیز که مطمئنم همتون کمه کم مدرک لیسانس یا فوق دیپلم دارین این برنامه اصلا جای تحقیق نداره فقط یه ذره فکر جواب درست و بهتون میده من نمیخوام بگم ارمیا منافقه اما میدونم که مسلمون نیست و این ظاهر متفاوت رو انتخاب کرد که بتونه طرفدار و صد البته شرکت کننده هایی همسان خودشو تو سالای آینده جذب کنه و مبارکش باشه که تونست دلم از این همه دروغ و ریا درد میکنه خدایا چرا؟ چرا نمیاد اون منجی که قولشو دادی؟دیگه میخوای چی بشه؟کاریکاتور پیامبر و ساختن و هیچی نشد اومدن فیلمشو ساختن بازم هیچی نشد اسلام و دارن بر باد میدن ارمیا خانوم فرمودن خوندن زن مشکلی نداره فردا یکی مثل اون میگه زنا مشکلی نداره و…..فتواهای جدید میاد و ما آدمای حزب باد وسست ایمان میگیم راست میگه مگه چه اشکال داره مثلا مشروب بخوریم مست بشیم حال کنیم و….تورو ب جون عزیزاتون دست از دروغ تهمت ریا گناه بردارید

 101. هادی می‌گه:

  آقاجواب منو بدید:من یه آدم تحصیل کرده ام که فوق لیسانس عمران دارم ودانشجوی دکتراام با معدل۱۹٫۵ قبول دارم حرفی که میزنید کاملا استدلال داره ومن تا حدود ۸۰درصدتحلیلتون رو می پذیرم. این کارتون عالی بود که چهره دشمن رو نمایان کردید اما دشمن های بدتر از اینها که در ایران هستند رو هم رسوا کنیدکسانی که بودجه مملکت رو در اداره جات میخورن یه آب هم روش چرا کسی توی اداره ثبت آشنا داره زمین های دولت رو سند میزنه به نام خودش.جواب بدید دیگه. همونطورکه من وتو رو رسوا کردید اینهرو هم رسوا کنید. این خوبه به مسایل خارج ازکشور اهمیت بدیم اما۳۰درصد هم به داخل اهمیت بدیم ایران گلستان میشه.کسانی که با من موافقن روی همین صفحه اعلام کنن.

  • فاطمه می‌گه:

   موافقم بالاخره اینا هم منافقانه عمل می کنند چون بین خودمون هستند اما دارند بهمون خیانت می کنند اما راهکارش چیه چجوری باید فهمید ورسواشون کرد ؟

 102. bahar می‌گه:

  سلام
  واقعا ازتون ممنونم بخاطر این مطلبی که گذاشتین
  همه شبکه ی منو و تو رو میشناسن و میدونن یه شبکه ی کاملا سیاسیه
  که تو برنامه های سال تحویلشون هم دست از سیاست بر نداشتن
  و شبکه ای که حتی یه تبلیغات هم نداره
  پس آدم کله گنده ای باید پشت این شبکه باشه و ساپورتشون کنه
  شاید هم یه کسایی مثل آمریکا یا اسرائیل و گوگوش رو هم برای رد گم کنی آوردن تا توجه مردم به اون بره و فکر کنن شبکه برای ان خانمه
  ولی مردمو و ملت بچه نیستن
  و دیگه دوره ی جنگ رو در رو تموم شده و به جنگ نرم رسیده
  و ملت ما باید خیلی باهوش تر از این حرفا باشن
  آره من به شخصه از صداش این خانم خوشم میاد ولی مطمئنم شبکه ی منو تو از همه برنامه هایی که میسازه داره پشتت از سیاست ایران حرف میزنه و یا نقش مسخره کردن شخصیت های ایرانی رو داره و سعی به جذب مردم عوام رو داره
  پس چنین شبکه ای با روی کار آوردن یه خانم محجبه و برنده کردنش تو مسابقه یه هدفی داره
  کاش روزی مغزمون از این کوته فکری بیاد بیرون و تا کسی حرفی زد و چیزی گفت که حرفش با حرفهای ما یکی بود اونو دوست خودمون ندونیم و به چنین آدمهایی که قصد فریب مردمو دارن اعتماد نکنیم
  شبکه ی منو و تو با پخش اخبار و گفتن چند تا خبر و گفتن درد و دل های مردم فکر کرده تونسته مردمو به خودش جذب کنه
  ولی وظیفه ی ماست که این آگاهی رو به مردم بدیم و اونهایی رو از نقشه و کارهای این شبکه ضد ایرانی و اسلامی آگاه کنیم

 103. علي می‌گه:

  مسخرس یک محجبه آواز می خونه.من واسه بعضی از مردم ساده خودمون متاسفم برید ی تحقیقی در باره حریم سلطان و فیلم های دیگه کنید ببینید چی دارن به خوردتون میدن.اصلا با اسلام هم کاری نداشته باشید اینا به شعور آدم توهین می کنن.

 104. Taraneh می‌گه:

  مرسی ادمین که تمامی اتفاقایی که دور و بره ما میگذره رو خیلی خوب پوشش میدین . شاید از نظر خیلی ها این خواننده به اصطلاح محجبه یه چیزه عادی باشه اما این منافقای عوضی هیچ کاریشون بی دلیل نیست !!! من نهایت تشکر رو ازتون دارم و پیگیر تمامی مطالب شما هستم .

 105. زوبین می‌گه:

  بسم الله النور
  با سلام و عرض ارادت خدمت همه
  یک دلیل بسیار روشن برای آنهایی که مطالبه دلیل می کنند .
  کاری ندارم که این خانم از اعضای سازمان تروریستی منافقین هست یا نه؟! سازمانی که دستش به خون هزاران مرد و زن بی گناه ایرانی آلوده است و وطن فروشی سرکردگان این سازمان منوحس به صدام ملعون و آمریکا و اسراییل بر هیچ کس پوشیده نیست.
  و دلیل من این است آیا با خواندن نظرات داغ و جنجالی مندرج در این صفحه و موضع گیری موافقان این خانم که از ادب و خدا و ائمه و قرآن و اسلام حجت و دلیل ردیف کرده اند که دامان پاک! این خانم محترم! را تطهیر و تنزیه نمایند برای شما کافی نیست که سر کار خانم گوگوش و گردانندگان این شبکه اسلام دوست ، درست زده اند و سط خال و منظور نهایی خود را تماماً بدست آورده اند؟!
  آیا با این وجود و تاثیر گذاری عمیق این برنامه بر روی مردم عوام – که با خوانندگی یک زن محجبه – اجرا شد باز هم برای شما جای شک و تردید است؟؟

 106. عاشق یار می‌گه:

  اللهم اشف امی بالفرج
  سلام و عرض ادب خدمت دوستان
  ما که این همه ادعا میکنیم و شما سحر خانم که میگی زن با حجاب آهنگ نمیخونه یه کم برو از اوضاع اطرافت خبر جمع کن و یه اطلاعی داشته باش
  چند وقت پیش تو ترکیه که حرف از اسلام میزنن یه زن با حجاب رفته و خوانندگی کرده و رقصیده اینو میتونی تو خبرگزاری جهان نیوز بخونی
  غیر از این تو همین تهران که مثلا پایتخت ماست برای اولین بار در کشور جمهوری اسلامی مسابقه ای برگذار شد که سروصدای زیادی برپا کرد . مسابقه رقص با حضور دختران ایرانی در تهران و استقبال بی نظیر از این مسابقه بمب خبری سایت های اجتماعی شد… این مطلب برای یک ماه به عیده!!!!
  حالا کلاتون را بندازید بالا ببینید دورتون چه خبره
  داغ ما دیگه از دست دادن حضرت زهرا(س) نیست
  داغ ما دیگه فراق امام زمان (عج) نیست
  داغ ما خودمون هستیم که مثل کبک سرمون را کردیم تو برف و حاضر نیستیم حقایق را قبول کنیم

 107. علینقی می‌گه:

  با سلام لطفا نگاهی هم به لینک زیر داشته باشید:
  http://sahebnews.ir/?part=article&inc=article&id=216

 108. مریم می‌گه:

  سلام دوستان
  من زیاد کاری به منبع این مطلب و… ندارم که موثقه یا نیست…
  امابه اول شدن ارمیا کلا مشکوکم چون اصلا حقش نبود . غلاوه بر اینکه خیلی ها از اون بهتر بودن منجمله هر چهار نفر آخر، که اصلا بابا اجرای آخرش فالش فالش بود…. برا همین مطمئنم یه قضیه ای پشت این اول شدن ساختگی مسخره وجود داشت…
  جالا چی بود الله و اعلم…

 109. فاطمه می‌گه:

  من فکر می کنم ما زیاد به مدرک نیاز نداریم همون اولش هم معلوم بود که این خانم فقط به اسم اسلام اومده بود جلو بالا اومدنش هم که سیاسی بود وگرنه آهنگ های اولش را افتضاح خوند پس باید همون اول حذف می شد اگر هم مجاهد خلقی نباشه می خواست اسم اسلام را بد کنه یا از اسلام سوئ استفاده کنه کاش مردم ما انقدر ساده نبودند

 110. بهزاد می‌گه:

  سلام.در دین اسلام هیج محدودیتی برای ابراز وجود خانم ها وجود ندارد. می تونه بخونه و می تونه برقصه ومی تونه زیبا باشه اما درحیطه محرمیت و واسه محارمش. اونایی که برای عموم میخوان عرض اندام کنند مشکل شخصیتی دارن وربطی به دین اسلام نداره

 111. تارا می‌گه:

  سلام- ارمیا نباید تحت تأثیر جو قرار می‌گرفت و چنین کاری میکرد. مسئله خواننده بودن و خوانندگی کردن نیست. مسئله دنباله‌هایی است که بعداز این کار برای یک خانم و جامعه اش پیش میاد که به همین علت اسم گناه به عربی یعنی ذنب: دنباله

 112. فافا می‌گه:

  سلام.ممنونم ازتمام هموطنان باهوشم.من باهمه ی شماموافقم اگرکمی بادقت بیشتربه موضوع نگاه کنیدمتوجه میشویدکه کسانی که در شبکه ی من وتوفعالیت میکنندبه جه میاندیشند.ایا واقعاشبکه ای رابه جزمن وتودیده ایدکه بتواندبدون تبلیغات فعالیت کند؟تمام برنامه های این شبکه سیاسی است.۱- بفرمایید شام(راحت بودن دوجنس مخالف درکنارهم بدون هیچ مشکلی وبغل کردن هم وخوردن شراب همه با هم یارقصیدن و…دقیقاانچه که اسلام نمی پسندد)۲-برنامه سالی تاک(فقط درمورد مشکلات ایران صحبت میکندیعنی اون دختره لوس ازاون شبکه پول میگیره واسه اینکه فقط ایرانومسخره کنه؟فقط ویدیوهایی ازایرانیان جمع کنه که بهش بگن سالی تاک دوست داریم؟) ۳-دکترکپی(برنامه ای کاملاسیاسی)۴-اتاق خبر(گفتن اخباری کاملاعکس واقعییت)وحال حمایت ازخانومی که میتوان ازظاهرش فهمیدکه یک ایرانی است ولی افسوس که پشت اون چهره ی به ظاهرارام به ظاهرایرانی چه فتنه هایی ازجانب دشمنان ایران خوابیدست.اسلام فقط نگفته:زن بایدفقط موهایش را ازنامحرم بپوشاند گفته:زن باید صدایش راازنامحرم بپوشاندبایداندامش رابپوشاندبایدزیرگلویش رابپوشاند……

 113. ارمین می‌گه:

  این شبکه های من و تو و …. همشون زیر دست امریکاییه و اسراعیلیهاست و فقط میخان مملکت ما رو داغون کنند انشاالله همه ی این شبکه ها نابود بشه

 114. تهمينه می‌گه:

  واقعا وطن فروشی گار خیلی بد و چیپیه حالا هرکسی که میخواد باشه کسیکه به حاک و وطن و هویت خودش خیانت میکنه با دیگران میخواد چیکار کنه فقط خدا به راه راست هدایتش کنه

 115. سارا می‌گه:

  من اصن به این کارا کاری ندارم فقط واسه سرگرمی اکادمی رو میدیدم.

 116. ناشناس می‌گه:

  الله اعلم خدا میدونه ولی به نظر من واقعیت داره

 117. بابک می‌گه:

  ببینید چقدر مردم رو دارن ادم عصابش خورد میشه اگه ارمیا برنده نمیشد میگفتن چرا برنده نشد من وتو از با حجابا بدشون میاد حالا که برنده شده میگن چرا من وتو برنده شدن ارمیا رو قبول کرده والا به کدوم ساز شما برقصیم ارمیا عقاید خاص خودشو داشته چه درست چه غلط باید احترام بزاریم وقتی مدرکی ندارید تهمت نزنید خدا از حق خودش میگزاره ولی از حق بنده هاش نمیگزاره تو رو به خدا تهمت نزنید گناه داره
  بعد هم شما از کجا میدونید مدرکی دارید بگید ؟؟؟؟؟؟؟/
  والا خوشحال میشم
  هرکی عقیده خودش رو داره لطفا نظر ندید و مسعله کوچیک رو بزرگ نکنید

 118. احمد می‌گه:

  پرسشم این بود که چگونه کسی که متولد سال ۶۰ است میتواند عضو سازمانی شود که اعضای آن در آن سال تارومار و یا اعدام شده بودند. لطفا این پرسش را درج کنید وگرنه مرتکب تهمت شده اید که گناهی عظیم است. وی پیشتر این اتهام را رد کرده است.

 119. منتقد می‌گه:

  اول: از بسیاری ذن و گمانها بپرهیزید که خطاو اشتباه است.
  دوم: آیه ای که در وصف زنان پیامبر است کاملا غلط تفسیر به رای شده است.
  سوم: اسلام مانند تمام اددیان الهی دین شریفی است.حواستان را نویسنده محترم بسیار جمع کنید که شرافت اسلام، مایه تباهی و نابودیتان نشود. شما در یک شبکه اجتماعی به راحتی به یک خانم محترم تهمت می زنید. به روان پزشک مراجعه کنید تا عقده های مرد سالارانه تان را درمان کنید. ضمنا، فراموش نکنید که اسماء بنت عمیس، همسر پیامبر آوازه خوان مشهوری در دنیای عرب بود و پیامبر از او خواستند که در جشن عروسی فاطمه زهرا اوازه خوانی کند.

 120. بابک می‌گه:

  وفتی اطلاع کامل از دین ندارید صحبت نکنید قران به صورت مستقیم نگفته صدای زن حرامه بلکه تفسیر های مختلفی از دین داریم بکی میگه کلا خوندن مشکله داره که من قبول ندارم چون اهنگ خوندن برای ارامش روحه تفسیر دیگه میگه خوندن مرد مشکلی نداره ولی شرط داره
  و عده ای میگن خوندن هیچ کدوم مکلی نداره اما شرط داره اگه خاننده جوری بخونه که بخاد مخاطب رو به گناه بکشونه هم خاننده گناه کرده هم طرف مخاطب ولی در صورتی خاننده کاری نکرده شرط ها رو انجام داده ولی طرف رو به رو خودش مرض داره و وقتی میبینه زیادی دگرگون میشه نبادی ببینه و اون شخص گناه کرده نه خاننده ارمیا عقیدش کاملا درسته چون همه شر ط ها رو نجام داده چون ما زیاد خاننده زن با روسری ندیدیم شک داریم تو رو خدا تهتمت نزنید منافق چیییییییییییییی چرت و پرت گناه داره تهتم لطفا نظر الکی ندید مسعله کوچیک رو بزرگ نکنید هرکی رو تو قبر خودش میزارن به کسی مربوط نیست من فکر نکنم که خوندن با حجاب مشکلی داشته باشه اگه با افکار و فکر پاک باشه خوندن مشکلی نداره

 121. مسی می‌گه:

  هیچ چیز بدون منبع و سند موثق قبول ندارم تازه اگر سند هم بدی خود سند هم باید بررسی کرد
  اما من هرگز به انگلیسی ها اعتماد نداشتم بکه من و تو هم تو انگلیس و با مدیرت بهایی ها اداره میشه
  پس این یک طرح برای تمسخر اسلام ناب و تحریف در ساختارخای اصیل اسلام

 122. يلدا می‌گه:

  همه ما چه شیعه چه سنی ، فارس ، ترک ، عرب ، کرد ، بلوچ و…نباید اجازه مداخله بیگانگان به خاک میهنمان را بدهیم.ارمیا دلش خواست خواننده بشه گناه و صوابش گردن خودش. به ما ربطی نداره. فقط کشورمون در معرض خطر واقع نشه. مواظب باشیم همون بلایی که القاعده دارن سر ملت علوی سوریه میارن خدای نکرده…الان فقط بایستی اختلاف ها رو کنار بگذاریم و به دیگران اجازه سوءاستفاده ندیم.

 123. سیدمحمدرضا می‌گه:

  سلام
  شما چطور دارین میگین؟
  اصلا چرا از ذکر منبع معذورین؟
  این اطلاعاتی که شما از نام های فرزندان ایشون میدین کاملا با اطلاعاتی که خود ایشون در آکادمی و حتی مصاحبشون در شبکه من و تو که همین چندی پیش پخش شد مغایرت داره.
  پس ما نمیتونیم در مورد مردم و اشخاص تصمیم بگیریم. حالا ارمیا یا هرکسی دگ.
  درضمن این رو هم خودم میدونم که ایشون با برنامه قبلی وارد آکادمی شدن وگرنه خیلی صداهای از ایشون قشنگتره م بود مثل آدرین، دلسا، ندا، مجید و … ! این رو از حرفی که گوگوش به شخصه در پایان آکادمی و خطاب به دخترخانم های ایرانی گفتن هم میشه فهمید.

 124. تيبا می‌گه:

  بدون مدرک تحمت نزنین در ضمن اگه دم از مسلمونی میزنین از خدا بترسین

 125. لادن می‌گه:

  یکی/به/بگه/به/شما/چه/که/دختر/مردم/منافق/است/یا/نه/از/خدا/بترسید

 126. مرمر می‌گه:

  چقدر/ما/ایرانی/ها/زود/باور/هستیم/ دختر امده دارد حجاب ما ایرانی هارا مسخره میکند گوگوش ودار ودسته اش میخواهند فرهنگ غربی خودرا تود زهن ما قراردهند

 127. روشنا می‌گه:

  ارمیا بانام اورینب مشایخی عضو سازمان مجاهدین خلق است ودمان راگول نزنیم سخره مزخرف میکوید شوهرم گفته داشتن حجاب با خواندن هیچ تناقضی ندارد منافق امده است فرهنگ غرب زده خودرا در طهن جوانان ایرانی قراردهد هیچ خری باحجاب اهنگ نمیخواند۴

 128. لیندا می‌گه:

  ارمیا/خوب/با نام الکی سر مردم ایران کلاه گزاشتی منافق بدبخت فکر میکند مردم ایران خوب منوتو ۱ وامثال انرا شناختند حناتون ئیشما رنگی ندارد

 129. مهدیه می‌گه:

  ارمیا جان مرم ایران راخر فرض نکن مردم خوب چشم وگوشتان را باز کنید ارمیا هوشداری است برای ایرانیان اودارد از حجاب ما ایرانی ها بهره میبرد میخواهد فرهنگ غربی خودرا در ایران رواج دهد منافق بدبخت

 130. علی می‌گه:

  متاسفم که اینگونه افرادی الگوی جواننانما شده و ابروی اسلام رو بردند.
  امیدوارم همه را خدا هدایت کند تا خائنی به مملکت خویش خیانت نکند

 131. بابک می‌گه:

  به خودش ربط داره تهمت نزنید لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 132. شبنم می‌گه:

  الان تو هر کوچه وخیابون ایران که میری پرهستن زن ودخترایی که حتا من که زن هستم نمیتونم نگاه نکنم وانگشت تعجب به دهن نگیرم اون غربی عایی که اینقدر ازشون بد میگیم عذر میخوام اما فقط زنان بدکارشون اینطوری آرایش میکنن نمیدونم میدونید یا نه که تو همون کشورهای غربی دخترا زیر سی سال آرایش نمیکنن مگر یه پنکک وبرق لب .فکر نمیکنید به جای بحث کردن درباره ارمیا که با حجاب آواز میخونه و… بهتره در باره حجاب اکثر خانمای داخل کشور خودمون بحث کنیم که چرا اینقدر دوست دارن جلب توجه کنن وواسه اینکار از هیچ چیزدریغ نمیکنن مگه این نوع پوشش دراسلام حرام نیست خوندن که همیشگی نیست همه جا که نمیشه آواز خوند اما پوشش انسان همیشه وهمه جا همراه اوست پوشش هر کسی بیانگر شخصیت وافکارشه نه خوندنش اگه کسی ازکنارشما رد بشه وجز مخوفترین وبدترین سازمانها هم باشه به شما لطمه نمیزنه اما یک پوشش نامناسب به راحتی شما رو به گناه میکشونه دقت کنید مسائل رو اولویت بندی کنید

  • آشنا می‌گه:

   مسئله آرایش جداست
   اونایی که اینجوری آرایش میکنن فرق دارن
   اینجور آدمارو هیچ کسه مومنی قبول نداره
   ولی کار ارمیا که باحجاب و ساده وارد صحنه شد و به صورت غیر مستقیم به زنای با حجابمون گفت شما فقط حجاب داشته باشید کافیه ، هرکاری دلتون میخواد با اون بکنید در حدی که داره عفت یه خانوم و زیر سوال میبره

  • امیر می‌گه:

   شبنم جان من باشما موافقم ولی باید در نظر هم داشته باشی که همین آرایش های زننده هم از غرب میاد.هدف کشورهای بیگانه همینه که از طریق ماهواره بدحجابی رو بین نسل جوان ایران نهادینه بکنن.

 133. مینا می‌گه:

  با شبنم موافقم

 134. ایرانی می‌گه:

  اول اینکه ممنون به خاطر اطلاعاتتون دوم اینکه خدا لعنتش کنه که وطنش رو فروخت به دشمن

 135. آشنا می‌گه:

  اگه دقت کنید میبینید که ارمیا بعد برنده شدنش جوری حرف زد که کاملا مشخص بود متن از قبل تایین شدست
  به عقیده من هیچ نیازی به منبع و تحقیق تو این سایت و اون سایت نیست فقط کافیه نوع حرف زدن ارمیا رو گوش بدین همه و همش مخالف دستورات اسلامیه و مسخره کردن حجاب
  دوما مجید از ارمیا بهتر بود ولی با این حال ارمیا برنده شد و …
  بازم تکرار میکنم نوع حرف زدن ارمیا رو بعد برنده شدن گوش بدین کاملا مشخصه که متنش از قبل تایین شده بود
  حتی اسم ارمیاهم …
  برای اون کسایی که با عصبانیت از این خانوم دفاع میکنن متاسفم
  یکم منطقی باشید

 136. meisam می‌گه:

  به نام خدا خدایا ما رو ببخش که بجای گوش دادن به کلمات زیبا وخارقالعاده تو به اهنگ لهو وناپسند گوش میدیم.به خدا دنیا ارزش گناه رو نداره اون دنیاس که جاویده پس اون دنیامونو به این دنیای پوچ ندیم چون خیلی ارزشش بیشتره ایا شما چیز بارزشتونو بایه چیز بی ارزش عوض میکنید؟

 137. mahor می‌گه:

  اخه به ما چه هر کسی رو تو گور خودش میزارن.
  اینم اخه جای بحث داره بهتره به جای تجسس تو این چیزا که اخری ام نداره به موضوعات دبگه مشغول شید.

 138. سینا خزیمه می‌گه:

  به نظر من دروغ محضه
  یقینا دروغه
  ارمیا متولد سال ۶۰ هست ،پنج سال یا شش سالم بیشتر نیست از ایران رفته
  اصلا سنش جور در نمیاد که بخواد جذب منافقین بشه
  ضمنا حنای منافقین برای هیچ کس هیچ رنگی نداره منتهی خودشون نمیخوان باور کنن
  شما هم مطمئن باشید کسی هوایی نمیشه نمیخواد اینقدر دروغ و یاوه سر هم کنین
  ارمیا درس دین خونده ( کار ندارم که برای من ارزش نداره چون بهش عمل نمیکنه)
  اصلا تو این باغها نیست
  به جای این دروغها به سبک روزنامه ضد دینی کیهان ،از افراد دیگه بنویسید که رسما دارن فرهنگمون رو لکه دار میکنن

 139. فاطمه شادفر می‌گه:

  این منافقین بدتر از کفار در راستای چهره نفاق دست به خیلی از فعالیت ها می زنند مردم ایران باید هوشیار باشند.

 140. dariush می‌گه:

  این خواننده با رفتار و حرکاتش توهین مستقیمی به حجابی که حضرت زهرا داشته
  ((اگه دین نداری آزاده باش))
  مثل بقیه شون دیگه توهین نکن دشممممممن
  دشمن رو باید از طرز برخوردش و اون تیشه ای که دستشه شناخت

 141. صادق می‌گه:

  واقعن متاسفم برای جمع کثیری از مردممون که خیلی از باورهای خودشون رو بدون اینکه کوچک ترین تحقیقی کرده باشن همون باور های اسلام میدونن.
  آواز خوندن زنا از نظر خیلی از مراجع بزرگ حلاله.
  از جمله ی اونها آقای خامنه و سیستانی و وحید خراسانی.
  برای اطلاع بیشتر به سایتشون سر بزنید.
  در مورد حضور ارمیا در این برنامه باید بگم که شکی نیست که این شبکه ها نقشه های شومی برای اسلام و مسلمین دارن و احتمالا اونا هم این باور اشتباه مردمو به پای محدودیت های خود اسلام مینوشتن و برای همین احتمالا قصدشون از اووردن ارمیا این بوده که برای زنان محجبه هم یه الگو بتونن بسازن که به خیال خودشون زنها رو از اسلام دور کنن ولی هم اونها و هم بخش کثیر مردم ایران اشتباه در مورد آوازخوندن خانما اشتباه میکردن.
  در مورد نوشته های سایت در مورد ارمیا هم باید بگم که مطمینم اکثرا دروغه چون هیچ منبع معتبری نداره و اگه اونا میخاستن یه خانوم با شرایط ارمیا رو وارد مسابقه کنن هیچ اجباری نداشت که حتما از منافقین باشه.

  • ؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ می‌گه:

   جل الخالق
   خوانندگی زن برای نا محرم حلاله؟؟؟؟؟؟؟
   زنی که در مواجه با مرد نا محرم نباید صداشو نازک کنه، بیاد آواز بخونه و آدمایی مثل شما بگن درود بر زنان محجبه!
   آدم عاقلی که می گی آواز خوندن زن از نظر مراجع حلاله، آواز خوندن برای نامحرمو که نگفتن!!!
   یعنی باور کن شاخ در آوردم از این فتوات آقا صادق!!!
   نمی دونم چرا سر این که مدرک داری یا نه با هم بحث می کنین.
   بابا یارو اصل حجابو نشونه رفته، قبح گناهشو شکونده.
   تا جایی که بعضیا فکر می کنن خوانندگی زن برای نامحرم حلاله!!!
   وای خدایا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 142. ندا می‌گه:

  سلام خانما اقایون هرکی قبول کنه واقعا عقل نداره هر حرفی باید با منبع باشه هیچ حرفی الکی قبول نیس من هم ب راحتی میتونم یکی عکس وردارمو فتوشاپ کنم
  بعدشم بگم فلانی جزو مجاهدین خلقه.شاید کار ارمیا درست نبوده اما بدون مدرک حرف زدن خیلی کار زشتیه و اگه تهمت باشه خیلی زشت و بده.هر کی پی عمل خودش میره
  کار اون درست بوده یا غلط خدا میدونه قضاوت کردن کار درستی نیس…

 143. پدرام می‌گه:

  سلام به همه دوستان
  با تمام احترامی که برای نویسنده ها قائلم یه سوال دارم
  آیا واقعا امکان نداره یک دختری که به خوانندگی علاقه داشته باشه و مسلمون هم باشه خوانندگی کنه؟ وگر نه حتما جزو منافقین خلقه؟
  زندگی نامه اورینب مشایخی رو مطالعه کنید
  ایشون یک مسلمان کامل فوق لیسانس رشته فلسفه هستند. اگه شما درخواست دارید بدون مدرک به شما اعتماد کنیم، از کجا بدونیم که شما(با عرض پوزش) جزو هزاران گروهی نباشید که مثل همیشه به هنرجویان نه تنها ارمیا بلکه حتی به امیر حسین که تهمت همجنس باز خورده؟
  من لا اقل حرفاتونو باور نمیکنم

 144. ساینا می‌گه:

  سلام دوستان من راجب ارمیا نظری ندارم ..ولی درمورد این چیزای دیگه ای که دارین درموردش بحث میکنین و هر کس فتوا میده فقط یه نظر دارم اونم اینکه :فقط امیدوارم امام زمان عج زودتر ظهور کنه تا جواب تمام سوالاتمون رو بدن .من فقط میدونم که ما توی بد عصری هستیم ..ای کاش ما هم امام حاضر داشتیم و میدیدمشون تا دینمون تحریف نمیشد .فقط همین

 145. آیلین می‌گه:

  همه اینا به کنار این خانم که انقد ادعای حجاب و مسلمونی داشتن
  آخه عزیز دلم یکی نیست بهش بگه دختر مسلمان طبق دین مبین اسلام صدای زن در اسلام به هزار و یک دلیل کاملا منطقی حرام است.
  این است اسلام فراماسونری جدید که اسراییل و آمریکای کثیف بابش کردن
  لعنت خدا بهشون

 146. سپیده می‌گه:

  اگر خوانندگی با حجاب اشکال نداره پس فاحشگی هم با حجاب اشکال نداره فقط کافیه روسری رو خوب ببندی و پایین رو باز کنی

 147. n می‌گه:

  شما که اینقدر ذهن خلاقی داری چرا از ذهنتون در جهت مثبت استفاده نمی کنی؟شما که موفق شدی یه جنجال خیلی بزرگ تو ایران و یا حتی دنیا درست کنی و موفق هم شدی که خیلی از طرفدار های ارمیای دوستداشتنی رو ازش دور کنی!واقعا چرا؟با این ذهن خلاق می تونستی یه کتاب بنویسی یا حتی فیلمنامه بنویسی!اونوقت خیلی از مردم ساده هم باور کردند!!

  آخه بدون مدرک؟واقعا ساده هستند.تازه شما ای که تو سایت نوشتی از رای دادن به ارمیا صرف نظر کنید;اصلا ما فرض می کنیم که آره این قضیه درسته اما به ره حال ما قراره به صداش و به خوندنش رای بدیم.

  اصلا به این فکر کردی با نوشتن این مطلب چه سودی به تو رسیده؟آیا واقعا برات سود داشته؟شاید هنرجوی مورد علاقه ات اول نشد یا حذف شد اینطوری نوشتی یا شاید خودت با حجاب مخالفی!اصلا فکر کنید این مطلب هم درست باشه،آخه برای چی بیاد نقش بازی کنه؟برای شهرت؟برای پول؟حالا گوییم برای پول امده باشه،آخه تا کی میخواد نقش بازی کنه؟با عقل جور در میاد؟شما ها که همینطوری مطلب کپی می کنید میزارید توی سایتتون هم همینطور،با حجاب مخالفین؟بازدید کننده می خواین؟هنرجوی مورد علاقتون اول نشده؟تا به حال بهش فکر کردین اگه این موضوع شایعه باشه چی میشه؟آیا مدرکی دارین؟پس چرا؟موضوع،موضوع حجابه؟نه،مطمئنا نه!پس چی؟براتون سودی داشته،داره،خواهد داشت؟

  شاید خیلی دیر شده باشه برای گذاشتن این مطلب،اما باور نکنید این چرندیات رو !آخه اگه اینطور بود که نمیومدن تو برنامه ی جواب این شایعات بگن،با عقل جور در میاد؟وقتی کسی بخواد حقیقت پنهان کنه،از اون فرار می کنه.اگه اینها راست باشند،پس چرا برنامه آکادمی بصورت زنده پخش می شد؟من تمام سایت ها رو مطالعه کردم،آکادمی رو چند بار دیدم،اما چیزی پیدا نشده که این رو ثابت کنه.به جز پند چیز خیلی کوچیک که اون هم چیزی رو ثابت نمی کنه.کسی هم تا به حال مدرکی نداشته.حتی مدرک هایی هم برخلاف این مطلب هستند.

  اما باز هم ازتون میخوام این چرندیات رو باور نکنید.از شما نویسنده ی این مطلب و دیگرشایعه نویسان خواهش می کنم با آبروی دیگران بازی نکنید.آیا سودی هم برای شما داره؟

 148. امین می‌گه:

  کجای این حرف ها تعصب داره شمایی که میگید خب که چی آخه پروفسور ها اولا که همین منافقین کلی از هموطنان شما بی وجدان ها رو کشتن برید از منابع بی طرف تحقیق کنید بعد حرف مفت بزنید
  ثانیا این یه بازی کثیف برای هدف قرار دادن ایمان زنان محجبه هستش که این زنیکه میاد میگه اعتقاد به اسلام و خجال دلیل نمیشه که آدم بخونه!!! ارجاعش میدم به سوره نساء
  شما هم برید از خدا بترسید که دارید طرف کفر رو میگیرید
  چقدر در مورد مهدویت و فتنه آخر الزمان میدونید که میاید اینجا خزئبلات میگید در طرفداری این ملعون
  به عنوان یه مارکسیست سابق که به خدا هم اعتقاد نداشت دارم میگم یکم درباره مهدویت تحقیق بکنید اون وقت میفهمید آب و نون برای شما خداست و بس

 149. فاطمه می‌گه:

  سلام . به نظره من ایشون به خودشون ربط داره که میخوان تو چه گروهی باشن.کاناله من وتو هم در موردشون هیچ حرفی نزد .من تازه این مطلبو فهمیدم..حالا باشه نباشه به ما چه.من از صداشون خوشم اومد حالا میخواد تو هر گروهی باشه.من نمیدونم چیو باور کنم چند وقت قبل تو تلوزیون یه برنامه درست کرده بودین میگفتین منافقین نمیتونن ازدواج کنن. رابطه جنسی رابطه محبت تنها نمیتونن بچه دار بشن الان اینجا یه چیزه دیگه میگین.من عاشقه تلوزیون منو تو هستم بسیار کاناله عالیه هست.خیلی فضایه علمیه بالایی داره.به خاطره هینم مردم خیلی جذبش میشن

 150. سوری می‌گه:

  خدایی اینقدر مشکل داریم که به این مجاهدین خلق آشغال نمیرسه.به ماچه هرکی هرجوره اما صداش توپپ بود.

 151. ارمیا موسوی می‌گه:

  الله اکبر…. الله اکبر… بچه ها همگی یکم وقت بذارین اینترنت ک دارین تحقیق کنین…میخواد بگه تو یک زن! کم کم به بهانه هنر.. نجابت و وقار و سنگینیتو کنار بذار و بیا با ما ( شیطان) باش……ً….ً……

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *