آیین کابالایی تخریب

آیین کابالایی تخریب
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
آیین کابالایی تخریب:
«آیین کابالایی تخریب»، کلید درک حوادث جهانی را در اختیار ما قرار می‌دهد.بر اساس کابالا، که آیین سّری یهودیت و فراماسونری است: «شرارت و فلاکت از عوامل بومی در فرآیند آفرینش هستند. بدون شرارت خوبی وجود نخواهد داشت، بدون فلاکت، آفرینش نمی‌توانست رخ دهد.»

(مأخذ: Kabbalah: An Introduction to Jewish Mysticism, by Byron L. Sherwin, p. 72)

کابالیست‌ها معتقدند که نظام مسیحیت قدیمی می‌باید بیرحمانه نابود شوند قبل از اینکه نظم نوین (شیطانی) جهانی بر اساس کابالا بنا شود.

بنابر شعار ایلومیناتی‌ها: «نظم از طریق هرج و مرج». بدین جهت است که، مانیفست کمونیست حامی نابود کردن ملّت، دین و خانواده و واگذاری تمامی ثروت‌های خصوصی به بانکداران ایلومیناتی در پوشش دولت می‌باشد.

آیین تخریب روشنگر این مطلب است که چرا انقلاب و جنگ توسط یک علاقۀ وحشیانه به نسل کشی، نابودی و ترور توصیف می‌شوند.

روشنگر منع خدا در گفتمان عمومی و پذیرش گسترده وقاحت، پورنوگرافی و خرافات است. توضیح دهنده حمله به جنسیت (وفور مواد شیمیایی مونث کننده و سرطان زا در تمامی محصولات امروزه بخصوص لوازم آرایشی، بهداشتی و پلاستیکی «مترجم») و ترویج همجنس گرائی است.

روشنگر اینست که چرا انسانیت به نظر توسط بحران‌ها، فاجعه‌های اقتصادی، سیاسی و طبیعی پایان ناپذیر، نفرین شده است.

ایلومیناتی:
ایلومیناتی امروزی، رشد یافته از شیطان پرستان «ساباتین فرانکیست» یک بدعت یهودی در قرنهای 17 و 18 می‌باشد. بانکداران و نیمی از یهودیان اروپا این طاعون را پذیرفتند و توسط فراماسونری آن را در میان اشراف غیر‌یهود توسعه دادند.

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *